en
en
Polska nagrodzona na targach GITF w Chinach

Polska nagrodzona na targach GITF w Chinach

Polska Organizacja Turystyczna uczestniczyła od 21 do 23 lutego w targach Guangzhou International Travel Fair GITF. Impreza dała możliwość dotarcia z polską ofertą turystyczną do ponad 30 tys. osób związanych z branżą turystyczną Państwa Środka, a podczas targów Polska otrzymała wyróżnienie w kategorii „Most Distinctive Tourist Destination Award”.
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach FESPO Messe Zurych

Promocja Polski na targach FESPO Messe Zurych

Na przełomie stycznia i lutego odbyła się kolejna edycja największych międzynarodowych targów turystycznych w Szwajcarii FESPO Messe Zurych. Polska Organizacja Turystyczna przygotowała stoisko informacyjne pod hasłem „Time for Poland”, na którym prezentowane były miasta i regiony z którymi Szwajcaria ma bezpośrednie połączenie lotnicze.
Czytaj więcej
Baner kampanii zimowej Poland. Let yourself be enchanted

Nowa forma współpracy z ROT-ami podczas kampanii zimowej

Sukcesem zakończyła się zimowa kampania mediowa „Polska. Daj się oczarować”. Działania promocyjne trwały od połowy grudnia 2018 r. do 10 stycznia 2019 r. Po raz pierwszy treści wykorzystane w kampanii były przygotowane wspólnie przez ROT-y, LOT-y i POT. Regiony mogły także określić, na jakich rynkach chciałyby się reklamować.
Czytaj więcej
Stoisko POT na targach Tour Salon

POT z nagrodą za najlepsze stoisko na targach TOUR SALON

Pierwsze trzy dni lutego były bardzo inspirujące, zarówno dla turystów jak i branży. W Poznaniu obyła się jubileuszowa, bo już 30. edycja targów turystycznych TOUR SALON. Polska Organizacja Turystyczna otrzymała nagrodę za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowych.
Czytaj więcej
Dyrekcja ZOPOT Londyn na spotkaniu w Dublinie

POT promuje Polskę w Dublinie

Turystyka miejska była tematem przewodnim spotkania promocyjnego, które Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie zorganizował dla kluczowych przedstawicieli irlandzkich mediów, głównych touroperatorów oraz regionalnych organizacji turystycznych.
Czytaj więcej
Do góry