en
en
Terius Behind Me

Koreańskie gwiazdy filmu w romantycznej Warszawie

Dzięki staraniom Polskiej Organizacji Turystycznej, Warszawa stała się sceną dla nowego serialu koreańskiego, którego oglądalność szacowana jest na ponad 10 milionów odbiorców. Od poniedziałku 25 czerwca trwają zdjęcia do serialu TERIUS BEHIND ME, a jego emisja nastąpi jesienią.
Czytaj więcej
#VisitPoland – Polska oczami youtuberów

#VisitPoland – Polska oczami youtuberów

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk zainaugurowali oficjalnie akcję #VisitPoland, w ramach której Polskę odwiedzi kilku wpływowych wideoblogerów. W konferencji wzięła także udział dyrektor zarządzająca Google Polska Agnieszka Hryniewicz-Bieniek.
Czytaj więcej
Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Polska Organizacja Turystyczna organizuje pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. To jedyna tego typu akcja w Polsce, której celem jest promowanie 16 najpiękniejszych regionów naszego kraju. POT zaprasza do rywalizacji blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych, którym konkurs może dać możliwość dodatkowej promocji w kanałach POT. 
Czytaj więcej
Hala Gąsienicowa w Tatrach

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Polska Organizacja Turystyczna przystąpiła do akcji UOKIK, w której kilkadziesiąt instytucji wspólnie przypomina konsumentom, o czym pamiętać w czasie urlopu. Wejdź na strony internetowe uczestników akcji informacyjnej „Przed wakacjami – co warto wiedzieć”.
Czytaj więcej
Szwedzcy turyści odlecą do Gdańska z lotniska Åre/ Östersund

POT promuje Polskę w środkowej Szwecji

24-25 maja  na zaproszenie gubernatora  Jörana Heglunda, dyrektor sztokholmskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej Małgorzata Hudyma wspólnie z ambasadorem RP w Szwecji Wiesławem Tarką,  złożyli wizytę w regionie  Jämtland.
Czytaj więcej
Do góry