en
en
Stoisko kopalni Guido na targach w Wiedniu

Promocja Śląska na targach Reise Inspirationen w Wiedniu

W wiedeńskim MuseumsQuartier odbyły się od 20 do 22 lutego targi Reise Inspirationen zorganizowane przez firmę Z 6 K Messe und Kongresse GmbH Wien. Na polskim stoisku prezentował się m.in. laureat Certyfikatu POT w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 Kopalnia Guido w Zabrzu.
Czytaj więcej
Dziennikarze z Ukrainy uczestniczący w podróży studyjnej do Polski

Dziennikarze z Ukrainy odwiedzili Lubelszczyznę

Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała przyjazd do Polski ukraińskich dziennikarzy, którzy mieli okazję poznać ofertę usług medycznych, oferowanych przez podmioty z regionu lubelskiego. Plan wizyty obejmował m.in. zapoznanie dziennikarzy z propozycjami placówek, które wcześniej gościły już pacjentów z Ukrainy.
Czytaj więcej
Reprezentacja POT na targach Holiday World w Pradze

POT promowała Polskę na targach Holiday World 2018 w Pradze

W Pradze od 15 do 18 lutego odbyły się już po raz 27. targi Holiday World - najważniejsze targi turystyczne w Czechach. Na polskim stoisku promowało się pięciu wystawców: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, Powiat Cieszyński, Miasto Gizycko i Uzdrowisko Świnoujście.
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach BIT w Mediolanie

POT na międzynarodowych targach BIT 2018 w Mediolanie

Od 10 do 13 lutego odbywały się w Mediolanie międzynarodowe targi turystyczne BIT w Mediolanie. Na polskim stoisku prezentowały się Kraków wraz z Małopolską, Warszawska Organizacja Turystyczna oraz touroperatorzy związani z tymi miastami: Cracovia Travel, Holiday Travel, Ivotrans, SOS Travel oraz linie lotnicze LOT.
Czytaj więcej
Wiceprezes POT Agnieszka Jędrzejczyk- Wojciechowska na posiedzeniu Rady POT

Rada POT podsumowała kadencję

W Poznaniu odbyło się 8 lutego ostatnie posiedzenie Rady POT VI Kadencji. W spotkaniu wzięła udział m.in. wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska.
Czytaj więcej
Posiedzenie Zarządu Wiedeńskiego Towarzystwa Chopinowskiego

POT współpracuje z Wiedeńskim Towarzystwem Chopinowskim

W Ambasadzie RP w Wiedniu odbyło się posiedzenie Zarządu Wiedeńskiego Towarzystwa Chopinowskiego. W zorganizowanym przez ambasador Jolantę Różę Kozłowską spotkaniu uczestniczył dyrektor Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu Włodzimierz Szeląg, który jest członkiem tego gremium.
Czytaj więcej
Nagroda European Best Destination 2018 dla Wrocławia

Wrocław z nagrodą European Best Destination 2018

Ponad 41 tys. głosów otrzymała stolica Dolnego Śląska w międzynarodowym konkursie na najlepszą Europejską Destynację 2018 roku. Wrocław w zmaganiach z innymi europejskimi miastami wspierała aktywnie Polska Organizacja Turystyczna i jej zagraniczne ośrodki.
Czytaj więcej
Do góry