en
en
Kontakt
Andrzej Kraśnicki i Rafał Szlachta

POT i PKOl - Razem dla promocji Polski

Polski Komitet Olimpijski łączy siły z Polską Organizacją Turystyczną. PKOl i POT będą podejmować wspólne działania dotyczące promocji Polski, sportu, kultury, turystyki i gospodarki na świecie. Porozumienie o współpracy podpisali Andrzej Kraśnicki - Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Rafał Szlachta – Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Baner konkursu "Czekamy na Was"

Rusza II edycja konkursu Czekamy na Was!

Obiekty noclegowe, muzea i inne instytucje kultury prowadzące działalność wystawienniczą mogą być otwarte z zachowaniem reżimu sanitarnego. Najwyższy czas, by przypomnieć spragnionym podróżowania Polakom o rodzimych atrakcjach turystycznych. W tym celu Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna nabór do drugiej edycji konkursu Czekamy na Was.
Czytaj więcej
Screeny ze sprzedażowego streamingu live w Chinach

Nowoczesna promocja polskiej turystyki i produktów w Państwie Środka

Na platformie Taobao, należącej do koncernu Alibaba, odbył się live streaming sprzedażowy promujący produkty z wybranych krajów należących do inicjatywy 17+1, w tym Polski. Gościem wydarzenia była dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Pekinie, która w ludowym stroju krakowskim rozmawiała z prowadzącymi o bogatej ofercie turystycznej Polski.
Czytaj więcej
Plansza o otwarciu hoteli i stoków narciarskich

Hotele i stoki znów otwarte od 12 lutego

Od 12 lutego wchodzą w życie nowe zasady bezpieczeństwa. W reżimie sanitarnym otwarte zostaną hotele, stoki narciarskie, kina, teatry, filharmonie, opery i baseny. Zasady te będą obowiązywać przez najbliższe dwa tygodnie.
Czytaj więcej
Kampania Sina Weibo w chińskim metrze

POT intensywnie promuje Polskę w Chinach

Polska Organizacja Turystyczna przez cały rok aktywnie uczestniczyła w kampaniach promocyjnych organizowanych przez Sina Weibo, wspierających branżę turystyczną, stymulujących popyt na podróże i umożliwiających obserwatorom podróże z zacisza ich domów.
Czytaj więcej
Artykuły w belgijskich czasopismach

Polska w prestiżowych belgijskich mediach

Przełom 2020 i 2021 roku to dla czytelników belgijskich gazet  okazja do przeczytania dwóch ciekawych artykułów o Polsce. Materiały ukazały się w magazynie luksusowym Eventail i tygodniku Primo Magazine. To efekt działań Polskiej Organizacji Turystycznej na rynku belgijskim.
Czytaj więcej
Panel dyskusyjny z udziałem Dominiki Szulc

POT na panelu ekspertów „Update Tourism, Update Corona”

18 stycznia odbył się pierwszy panel dyskusyjny on-line na temat turystyki „Update Tourism, Update Corona” zorganizowany przez GRANDE i partnerów – portale informacyjne największych belgijskich dzienników i magazynów podróżniczych. Spotkanie posłużyło do stworzenia artykułów po francusku i niderlandzku przedstawiających aktualną sytuację rynku turystycznego, najnowsze informacje związane z pandemią oraz przewidywania na przyszłość.
Czytaj więcej
Do góry