en
en
Dyrektor ZOPOT Kijów Włodzimierz Szczurek

POT promował polskie uzdrowiska na Ukrainie

Promocja turystyki prozdrowotnej oraz możliwości polskich uzdrowisk i placówek medycznych były tematem prezentacji, którą dyrektor ZOPOT Kijów wygłosił podczas uroczystości 20-lecia Międzynarodowego Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców na Ukrainie.
Czytaj więcej
Dzień Polski w Mińsku

Dzień Polski w Mińsku

Przez całą sobotę 15 czerwca w centrum stolicy Białorusi panował polski klimat, a tysiące Białorusinów mogło być bliżej polskiej kultury. Organizatorami wydarzenia byli Polska Organizacja Turystyczna, Ambasada RP i Instytut Polski w Mińsku we współpracy z władzami białoruskiej stolicy.
Czytaj więcej
Zuzanna Gutkowska (trzecia od lewej)

POT promuje Polskę w chińskim Dalian

Polska Organizacja Turystyczna uczestniczyła w CEEC Economic and Trade Cooperation Symposium w Dalian. W trakcie wydarzenia podpisana została umowa o partnerstwie strategicznym z Hways Overseas Travel, największym i najdłużej działającym w Dalian biurem organizującym zagraniczne podróże.
Czytaj więcej
Uczestnicy rajdu na mecie w Krynicy-Zdrój

IV Krynicki Rajd Rowerowy pod patronatem POT

IV Krynicki Rajd Rowerowy odbył się od 30 maja do 9 czerwca pod hasłem "Krynica jest jedna, a miasta są dwa". Trasa przebiegała znad morza z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju. Rajd swoim patronatem objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Rosyjskie blogerki we Wrocławiu

Rosyjskie blogerki na Festiwalu "Europa na widelcu"

Nika Ganicz - bardzo popularna blogerka kulinarna, prowadząca telewizyjny program Kuchnia TV i autorka przewodników po najlepszych restauracjach w wybranych miastach Europy, a także Natalia Sokolovskaya - lajfstajlowa blogerka, były uczestniczkami Festiwalu Europa na Widelcu, który odbył się od 29 maja do 2 czerwca we Wrocławiu. Do Polski rosyjskie influencerki przyjechały na zaproszenie POT.
Czytaj więcej
Dziennikarze z Holandii w Łodzi

Holendrzy odkrywają Łódź

W maju Łódź odwiedzili dziennikarze z Holandii, a także ekipa telewizyjna popularnego programu o podróżach 3opReis (Troje w podróży). Przedstawiciele holenderskich mediów odwiedzili Polskę na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej we współpracy z Lódzką Organizacją Turystyczną i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną.
Czytaj więcej
Do góry