en
en
Warsztaty B2B w Budapeszcie

Udane warsztaty branżowe w Budapeszcie

Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała 22 maja w Budapeszcie warsztaty z węgierską branżą turystyczną. Celem spotkania było stworzenie możliwości nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami turystycznymi z obydwu krajów.
Czytaj więcej
Plakat akcji promocyjnej

POT promuje Polskę przy okazji Mistrzostw Świata U-20

Trwa kampania Polskiej Organizacji Turystycznej promująca Polskę na rynkach zagranicznych w kontekście Mistrzostw Świata U-20 w piłce nożnej. Akcja obejmuje kraje, których reprezentacje biorą udział w turnieju: Francję, Japonię, Koreę Południową, Norwegię, Portugalię, USA i Ukrainę.
Czytaj więcej
Leslie Graham

Kulinarna podróż z Irlandii do Krakowa

Turystyka kulinarna, a zwłaszcza bogactwo kuchni regionu małopolskiego to temat przewodni wizyty prasowej, którą od 13 do 16 maja zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna. Do Krakowa na zaproszenie Zagranicznego Ośrodka POT w Londynie przybył irlandzki dziennikarz Leslie Graham.
Czytaj więcej
Dni Polskie w sztokholmskim Skansenie

Promocja Polski w sztokholmskim Skansenie

W miniony weekend, 18-19 maja, w sztokholmskim Skansenie odbyły się Dni Polskie. Wydarzenie było kontynuacją zeszłorocznych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, a także okazją do świętowania 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Szwecją.
Czytaj więcej
Pokaz kulinarny w Moskwie

Pokaz kulinarny w Moskwie

Kulinarny pejzaż Polski - taki tytuł miała zorganizowana przez Polską Organizację Turystyczną prezentacja wybranych dań polskich, która odbyła się 18 maja w jednym z Food Court w centrum Moskwy.
Czytaj więcej
Prezentacja w Instytucie Polskim w Wiedniu

Promocja Wielkopolski w Wiedniu

W siedzibie Instytutu Polskiego w Wiedniu odbyła się 15 maja prezentacja pt. „Pełną parą do Poznania” przygotowana przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Wielkopolską Organizacją Turystyczną i Instytutem Polskim w Wiedniu.
Czytaj więcej
Uczestnicy szkolenia na szlaku Green Velo

Szkolenie informatorów turystycznych Warmii i Mazur

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną zrealizowała wizytę studyjną dla pracowników informacji turystycznych oraz samorządowych biur promocji. W tym roku do udziału w szkoleniu zaproszeni zostali również pracownicy muzeów z regionu.
Czytaj więcej

Wizyta chińskich blogerów w Polsce

Na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej do Polski przyjechali blogerzy podróżniczy, miłośnicy fotografii i filmowcy z Chin. Goście w ciągu 7 dni zwiedzili Warszawę i Dolny Śląsk. Materiały z podróży mają pokazać chińskim odbiorcom wiosenne piękno Polski. 
Czytaj więcej
Otwarcie sezonu letniego w Małopolsce

Otwarcie sezonu letniego w Małopolsce

Podczas długiego weekendu majowego w Iwkowej odbyła się inauguracja letniego sezonu turystycznego w Małopolsce. Imprezie towarzyszyło uroczyste otwarcie nowej, 34-metrowej wieży widokowej na Szpilówce, położonej na Szlaku Wież Widokowych Pogórza Wiśnickiego.
Czytaj więcej
Do góry