en
en
Prezes POT Robert Andrzejczyk

Ruszyła kampania "Odpoczywaj na wsi" na 2018 r.

Kreowanie wizerunku obszarów wiejskich, jako turystycznego rynku oferującego zróżnicowane i całoroczne atrakcje, a także dotarcie z ofertą do zagranicznych turystów – to główne cele kampanii Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Odpoczywaj na wsi”. W konferencji inaugurującej kampanię wzięli udział m.in. Dariusz Rogowski, wiceminister sportu i turystyki, Rafał Romanowski, wiceminister rolnictwa oraz Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Uczestnicy podróży studyjnej ze Lwowa

POT promuje Mazury na rynku ukraińskim

Sześciu touroperatorów ze Lwowa uczestniczyło w trzydniowej podróży studyjnej na Mazury. Zainteresowanie regionem to efekt ogłoszenia planów otwarcia regularnego połączenia lotniczego między Lwowem a Olsztynem przez PLL LOT oraz wieloletniej promocji na Ukrainie aktywnego wypoczynku na Mazurach przez POT.
Czytaj więcej
Zdjęcie artykułu o Krakowie w jednej z brytyjskich gazet

Kraków podbija gazety środkowej i północnej Anglii

Czytelnicy lokalnych gazet w rejonie Midlands i Teesside (środkowa i północna Anglia) mogą znacząco poszerzyć swoją wiedzę o atrakcjach turystycznych Krakowa. Artykuł „A Cracking time in Krakow” napisanego przez Philipa Tallentire po jego wizycie w Krakowie w czerwcu 2017r został opublikowany w kilkunastu tytułach.
Czytaj więcej
Artykuł o warszawskich restauracjach w magazynie Restoratorchef

Rosyjscy specjaliści polecają warszawskie restauracje

Kulinarne oblicze Warszawy to temat artykułu, jaki opublikowany został w branżowym rosyjskim czasopiśmie Restoratorchef. Prezentowane w nim gastronomiczne atrakcje stolicy Polski są efektem podróży studyjnej do naszego kraju, jaki zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna. 
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Matka 2018

Polskie stoisko oblegane na targach Matka 2018

Polska Organizacja Turystyczna jak co roku uczestniczyła w największych targach krajów nordyckich – Matka 2018. Na, cieszącym się dużym zainteresowaniem, polskim stoisku można było znaleźć materiały promocyjne m.in. Gdańska, Krakowa czy Zabrza.
Czytaj więcej
Do góry