en
en

Austriaccy touroperatorzy odwiedzili Dolny Śląsk

Na początku listopada przebywała w Polsce grupa przedstawicieli autobusowych biur podróży z Dolnej Austrii. Podróż studyjną zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z sekcją ds. transportu Izby Gospodarczej z St. Pölten w Dolnej Austrii.
Czytaj więcej

Konkurs „Piękna Nasza Niepodległa” rozstrzygnięty

11 listopada wszyscy żyliśmy 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Jedną z form uczczenia tego wydarzenia przez Polską Organizację Turystyczną był konkurs fotograficzny „Piękna Nasza Niepodległa”. Lista zwycięzców dostępna jest w serwisie Instagram na profilu @polska.travel. Współorganizatorami konkursu byli Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Chopin Airport Development.
Czytaj więcej
Dyrektor ZOPOT Wiedeń Włodzimierz Szeląg na polskim stanowisku informacyjnym w Zurichu

Promocja Polski na „Swiss Travel Day” w Zurychu

W nowoczesnej galerii Stage One w Zurychu odbyły się kolejne warsztaty turystyczne „Swiss Travel Day“ zorganizowane przez redakcję gazety Travel Inside. Polska Organizacja Turystyczna aktywnie promowała tam walory naszego kraju jako destynacji turystycznej.
Czytaj więcej

Udane 9. Polsko-Ukraińskie Forum Turystyczne w Łodzi

W hotelu Novotel Łódź Centrum odbyło się 9. Polsko-Ukraińskie Forum Turystyczne. Wzięło w nim udział 15 biur podróży z Ukrainy i 27 firm działających na polskim rynku turystycznym, wśród nich hotele, obiekty noclegowe, biura podróży, agencje eventowe oraz atrakcje turystyczne.
Czytaj więcej
Do góry