en
en
Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Polska Organizacja Turystyczna organizuje pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. To jedyna tego typu akcja w Polsce, której celem jest promowanie 16 najpiękniejszych regionów naszego kraju. POT zaprasza do rywalizacji blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych, którym konkurs może dać możliwość dodatkowej promocji w kanałach POT. 
Czytaj więcej
Hala Gąsienicowa w Tatrach

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Polska Organizacja Turystyczna przystąpiła do akcji UOKIK, w której kilkadziesiąt instytucji wspólnie przypomina konsumentom, o czym pamiętać w czasie urlopu. Wejdź na strony internetowe uczestników akcji informacyjnej „Przed wakacjami – co warto wiedzieć”.
Czytaj więcej
Szwedzcy turyści odlecą do Gdańska z lotniska Åre/ Östersund

POT promuje Polskę w środkowej Szwecji

24-25 maja  na zaproszenie gubernatora  Jörana Heglunda, dyrektor sztokholmskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej Małgorzata Hudyma wspólnie z ambasadorem RP w Szwecji Wiesławem Tarką,  złożyli wizytę w regionie  Jämtland.
Czytaj więcej
Udane święto Dnia Kuchni Polskiej w Kijowie

Udane święto Dnia Kuchni Polskiej w Kijowie

W Dniu Kuchni Polskiej w Kijowie, w spotkaniu połączonym z degustacją dań regionu dolnośląskiego, uczestniczyli przedstawiciele polskiej mniejszości na Ukrainie, liczni dziennikarze, touroperatorzy, miłośnicy polskiej kuchni i przyjaciele Polski.
Czytaj więcej
Robert Andrzejczyk wiceprezesem ETC

Robert Andrzejczyk wiceprezesem European Travel Commission

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk został wybrany nowym wiceprezesem European Travel Commission (ETC). Głosowanie odbyło się 24 maja br. podczas 95. Walnego Zgromadzenia tej organizacji. To pierwszy Polak w kierownictwie tej ważnej gospodarczo organizacji międzynarodowej.
Czytaj więcej
Do góry