en
en
Prezes POT Robert Andrzejczyk na konferencji PZW

Rusza V edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” – padł kolejny rekord!

Już od dziś turyści mogą rezerwować noclegi, oferty kulturalne czy gastronomiczne w ramach V edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Celem akcji jest przedłużenie tradycyjnego sezonu turystycznego. Jesienna odsłona inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej przypada na pierwszy weekend października.
Czytaj więcej
Włoscy blogerzy promują Polskę w ramach akcji #PoloniaWOW

Włoscy blogerzy promują Polskę w ramach akcji #PoloniaWOW

We wrześniu pierwsi włoscy  influencerzy  wyruszyli w tematyczne podróże po Polsce w ramach akcji #PoloniaWOW. W ramach kampanii prowadzonej przez ośrodek POT w Rzymie, już w połowie lipca uruchomiona została strona internetowa do głosowania na polskie atrakcje turystyczne, rekomendowane przez czytelników autorom blogów turystycznych.
Czytaj więcej
Ósemka najlepszych blogerów turystycznych została wybrana

Znamy finalistów „Turystycznych Mistrzostw Blogerów!

Wyłoniono osiem najlepszych blogów, których autorzy powalczą o zwycięstwo w finale „Turystycznych Mistrzostw Blogerów”. Ich zadaniem było przygotowanie relacji z podróży po wybranym regionie i opublikowanie jej na łamach bloga oraz dedykowanego serwisu internetowego. Konkurs jest inicjatywą Polskiej Organizacji Turystycznej i pierwszą w Polsce akcją mającą na celu stworzenie unikalnych przewodników po miejscach pomijanych w tradycyjnych informatorach turystycznych.
Czytaj więcej
Do góry