en
en
Prezes POT na świątecznym spotkaniu z Izbie Gmin

Świąteczne spotkanie POT w brytyjskiej Izbie Gmin

W Izbie Gmin Parlamentu Wielkiej Brytanii odbyło się wyjątkowe spotkanie świąteczne zorganizowane przez Polską Organizację Turystyczną. Uroczystość otworzył prezes POT Robert Andrzejczyk, który przedstawił największe walory turystyczne naszego kraju.  
Czytaj więcej
Uczestnicy podróży z Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Kontrahenci z Dubaju gościli w Warszawie

W przeddzień 47. rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich grupa kontrahentów z Dubaju gościła w Warszawie na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach realizacji przyjazdowej misji gospodarczej Poddziałania 3.3.2 PO IR Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki- Brand.
Czytaj więcej
Zdjęcia laureatów konkursu ErasmusPolandTravel

Co studenci zagraniczni kochają w Polsce? – konkurs #ErasmusPolandTravel rozstrzygnięty

#ErasmusPolandTravel to jedna z inicjatyw Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach projektu „Discover Poland with your mates – ERASMUS+”. Celem konkursu była promocja wśród rodaków studentów zagranicznych ciekawych miejsc w Polsce i różnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. POT zależy na tym, żeby studenci, stali się ambasadorami Polski w swoich krajach. Kapituła spośród 590 zgłoszeń wyłoniła 13 zwycięzców.
Czytaj więcej
Do góry