en
en
Polskie Stoisko Narodowe na targach ATM w Dubaju

Polskie Stoisko Narodowe na targach ATM w Dubaju

Od niedzieli, 28 kwietnia trwają targi ATM w Dubaju, największa turystyczna impreza wystawiennicza na rynku arabskim. Podobnie jak w latach ubiegłych, w ramach Polskiego Stoiska Narodowego, POT zaprezentował ofertę naszego kraju. Targi potrwają do środy 1 maja.
Czytaj więcej
Instagramerzy z USA w Poznaniu

Instagramerzy z USA promują Polskę

Piątka instagramerów przemierza Polskę w poszukiwaniu wrażeń i pięknych kadrów. Influencerzy Passion Passport, BestinTravel, DarlingEscapes, MarissaAnwar i TrustedTravelGirl spędzają w Polsce tydzień. W tym w czasie odwiedzają Poznań oraz Dolny Śląsk. Dzięki ich publikacjom zdjęcia i wideo z Polski trafią do grona ponad 2 milionów obserwujących!
Czytaj więcej
Polskie stoisko na China Outbound Travel & Tourism Market

POT na targach China Outbound Travel & Tourism Market

Polska Organizacja Turystyczna uczestniczyła w pekińskich targach turystycznych China Outbound Travel & Tourism Market. Była to już 15 edycja wydarzenia. Pierwszy raz gościliśmy na stoisku aż 4 przedsiębiorców z Polski - biura podróży: New World, Real Poland, Funclub oraz Tarifa.
Czytaj więcej
Zabytkowy pociąg z Wiednia do Krakowa

Wyjątkowa podróż z Austrii do Polski  

Polska Organizacja Turystyczna współpracowała przy organizacji wyjątkowego wyjazdu grupy licznej grupy turystów z Austrii do Krakowa. Podróż odbyła się na pokładzie zabytkowego pociągu specjalnego, a głównym punktem programu jest koncert Wielkanocny w Wieliczce.
Czytaj więcej
Przedstawiciele kazachskiej branży na spotkaniu z przedstawicielami POT

Polska atrakcyjna dla turystów z Kazachstanu

Począwszy od stycznia przedstawiciele Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie wzięli udział w szeregu spotkań branżowych z kazachską branżą turystyczną. Każde z nich poprzedzone było prezentacją turystycznych atrakcji, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki prozdrowotnej w Polsce. 
Czytaj więcej
Mateusz Morawiecki na pokazie filmu Royal Tour Poland w USA

Premiera filmu Royal Tour Poland w USA

W Samuel Goldwyn Theatre w Beverly Hills odbyła się 15 kwietnia uroczysta premiera filmu „Poland: The Royal Tour” zrealizowanego przez znanego reportera Petera Greenberga dla amerykańskiej stacji telewizyjnej PBS. Widzowie mają okazję zapoznać się z Polską i jej historią, a w rolę przewodnika wcielił się premier Mateusz Morawiecki.
Czytaj więcej
Plakat promujący wielką defiladę

POT zaprasza na wielką defiladę "Silni w sojuszach"

Zapraszamy do wspólnego świętowania 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO i 15. rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej. 3 maja br. na Wisłostradzie w Warszawie odbędzie się wielka defilada Wojska Polskiego oraz służb mundurowych pod hasłem „Silni w sojuszach”. Mieszkańców Warszawy oraz turystów czeka wyjątkowe widowisko.
Czytaj więcej
Logo Dni Otwartych Funduszy Europejskich

POT zaprasza na VI Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w terminie od 10 do 12 maja 2019 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy wyrażają życzenie udostępnienia odwiedzającym efektów swoich przedsięwzięć.
Czytaj więcej
Organizatorzy podróży z Włoch

Organizatorzy podróży z Włoch zachwyceni Warszawą

W ostatni weekend marca Warszawę odwiedziła grupa włoskich organizatorów podróży grupowych. Podróż studyjna została zorganizowana w ścisłej współpracy między Polską Organizacją Turystyczną, Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i Warszawską Organizacją Turystyczną.
Czytaj więcej
Dziennikarze z Węgier w podróży po Dolnym Śląsku

Węgierscy dziennikarze poznawali uroki Dolnego Śląska

Od 1 do 5 kwietnia trwała podróż prasowa z rynku węgierskiego zorganizowana przez Polską Organizację Turystyczną. Sześciu przedstawicieli mediów węgierskich poznawało Dolny Śląsk szlakiem najpiękniejszych zamków odkrywając po drodze dolnośląskie winnice i uzdrowiska.
Czytaj więcej
Do góry