en
en
Uczestnicy podróży z Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Kontrahenci z Dubaju gościli w Warszawie

W przeddzień 47. rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich grupa kontrahentów z Dubaju gościła w Warszawie na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach realizacji przyjazdowej misji gospodarczej Poddziałania 3.3.2 PO IR Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki- Brand.
Czytaj więcej
Zdjęcia laureatów konkursu ErasmusPolandTravel

Co studenci zagraniczni kochają w Polsce? – konkurs #ErasmusPolandTravel rozstrzygnięty

#ErasmusPolandTravel to jedna z inicjatyw Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach projektu „Discover Poland with your mates – ERASMUS+”. Celem konkursu była promocja wśród rodaków studentów zagranicznych ciekawych miejsc w Polsce i różnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. POT zależy na tym, żeby studenci, stali się ambasadorami Polski w swoich krajach. Kapituła spośród 590 zgłoszeń wyłoniła 13 zwycięzców.
Czytaj więcej

Austriaccy touroperatorzy odwiedzili Dolny Śląsk

Na początku listopada przebywała w Polsce grupa przedstawicieli autobusowych biur podróży z Dolnej Austrii. Podróż studyjną zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z sekcją ds. transportu Izby Gospodarczej z St. Pölten w Dolnej Austrii.
Czytaj więcej

Konkurs „Piękna Nasza Niepodległa” rozstrzygnięty

11 listopada wszyscy żyliśmy 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Jedną z form uczczenia tego wydarzenia przez Polską Organizację Turystyczną był konkurs fotograficzny „Piękna Nasza Niepodległa”. Lista zwycięzców dostępna jest w serwisie Instagram na profilu @polska.travel. Współorganizatorami konkursu byli Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Chopin Airport Development.
Czytaj więcej
Dyrektor ZOPOT Wiedeń Włodzimierz Szeląg na polskim stanowisku informacyjnym w Zurichu

Promocja Polski na „Swiss Travel Day” w Zurychu

W nowoczesnej galerii Stage One w Zurychu odbyły się kolejne warsztaty turystyczne „Swiss Travel Day“ zorganizowane przez redakcję gazety Travel Inside. Polska Organizacja Turystyczna aktywnie promowała tam walory naszego kraju jako destynacji turystycznej.
Czytaj więcej

Udane 9. Polsko-Ukraińskie Forum Turystyczne w Łodzi

W hotelu Novotel Łódź Centrum odbyło się 9. Polsko-Ukraińskie Forum Turystyczne. Wzięło w nim udział 15 biur podróży z Ukrainy i 27 firm działających na polskim rynku turystycznym, wśród nich hotele, obiekty noclegowe, biura podróży, agencje eventowe oraz atrakcje turystyczne.
Czytaj więcej
Do góry