en
en
Szwedzcy turyści odlecą do Gdańska z lotniska Åre/ Östersund

POT promuje Polskę w środkowej Szwecji

24-25 maja  na zaproszenie gubernatora  Jörana Heglunda, dyrektor sztokholmskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej Małgorzata Hudyma wspólnie z ambasadorem RP w Szwecji Wiesławem Tarką,  złożyli wizytę w regionie  Jämtland.
Czytaj więcej
Udane święto Dnia Kuchni Polskiej w Kijowie

Udane święto Dnia Kuchni Polskiej w Kijowie

W Dniu Kuchni Polskiej w Kijowie, w spotkaniu połączonym z degustacją dań regionu dolnośląskiego, uczestniczyli przedstawiciele polskiej mniejszości na Ukrainie, liczni dziennikarze, touroperatorzy, miłośnicy polskiej kuchni i przyjaciele Polski.
Czytaj więcej
Robert Andrzejczyk wiceprezesem ETC

Robert Andrzejczyk wiceprezesem European Travel Commission

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk został wybrany nowym wiceprezesem European Travel Commission (ETC). Głosowanie odbyło się 24 maja br. podczas 95. Walnego Zgromadzenia tej organizacji. To pierwszy Polak w kierownictwie tej ważnej gospodarczo organizacji międzynarodowej.
Czytaj więcej
Warsztaty branżowe w Tel Awiwie

Warsztaty branżowe w Tel Awiwie

15 maja w Tel Awiwie odbyły się warsztaty branżowe zorganizowane przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z narodowym przewoźnikiem lotniczym PLL LOT oraz ambasadą RP w Izraelu. Warsztaty otworzył zastępca ambasadora RP w Tel Awiwie Piotr Kozłowski, POT reprezentował m.in. wicedyrektor Departament Strategii i Marketingu Artur Brandysiewicz.
Czytaj więcej
Ukraińscy przedsiębiorcy turystyczni na Pomorzu Zachodnim

Ukraińscy przedsiębiorcy turystyczni na Pomorzu Zachodnim

Na zaproszenie organizatorów Baltic Business Forum, w ubiegłym tygodniu w Świnoujściu gościła grupa ośmiu ukraińskich touroperatorów. Uczestnicy podróży studyjnej zainicjowanej przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną, wzięli udział w obradach BBF i odwiedzili turystyczne obiekty Świnoujścia i Wolina.
Czytaj więcej
Do góry