en
en
Uczestnicy podróży studyjnej ze Lwowa

POT promuje Mazury na rynku ukraińskim

Sześciu touroperatorów ze Lwowa uczestniczyło w trzydniowej podróży studyjnej na Mazury. Zainteresowanie regionem to efekt ogłoszenia planów otwarcia regularnego połączenia lotniczego między Lwowem a Olsztynem przez PLL LOT oraz wieloletniej promocji na Ukrainie aktywnego wypoczynku na Mazurach przez POT.
Czytaj więcej
Zdjęcie artykułu o Krakowie w jednej z brytyjskich gazet

Kraków podbija gazety środkowej i północnej Anglii

Czytelnicy lokalnych gazet w rejonie Midlands i Teesside (środkowa i północna Anglia) mogą znacząco poszerzyć swoją wiedzę o atrakcjach turystycznych Krakowa. Artykuł „A Cracking time in Krakow” napisanego przez Philipa Tallentire po jego wizycie w Krakowie w czerwcu 2017r został opublikowany w kilkunastu tytułach.
Czytaj więcej
Artykuł o warszawskich restauracjach w magazynie Restoratorchef

Rosyjscy specjaliści polecają warszawskie restauracje

Kulinarne oblicze Warszawy to temat artykułu, jaki opublikowany został w branżowym rosyjskim czasopiśmie Restoratorchef. Prezentowane w nim gastronomiczne atrakcje stolicy Polski są efektem podróży studyjnej do naszego kraju, jaki zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna. 
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Matka 2018

Polskie stoisko oblegane na targach Matka 2018

Polska Organizacja Turystyczna jak co roku uczestniczyła w największych targach krajów nordyckich – Matka 2018. Na, cieszącym się dużym zainteresowaniem, polskim stoisku można było znaleźć materiały promocyjne m.in. Gdańska, Krakowa czy Zabrza.
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Vakanz

Polska wróciła na targi Vakanz w Luksemburgu

Po kilkuletniej przerwie Polska Organizacja Turystyczna wróciła na targi Vakanz odbywające się co roku w Luksemburgu. Są to jedyne targi organizowane w księstwie. W ciągu trzech dni, wydarzenie zgromadziło ponad 200 wystawców i 29  tys. odwiedzających.
Czytaj więcej
Do góry