targi Gegg Reisen

Wiedeński ZOPOT na targach biura Gegg Reisen

W ostatni weekend listopada, w biurze podróży Gegg Reisen w austriackim Wettmannstätten, odbyły się targi zakładowe, które odwiedziło ponad 4 tysiące mieszkańców Styrii. W wydarzeniu brał udział Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu.
Czytaj więcej
kampania w Belgii

Rusza kampania promująca Dolny Śląsk i Wrocław w Belgii

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli od dłuższego czasu realizuje serię projektów reklamujących Dolny Śląsk i Wrocław jako nową dla Belgów destynację turystyczną. Ma to związek z wprowadzeniem pierwszego od kilku lat, bezpośredniego połączenia lotniczego pomiędzy Belgią a Wrocławiem.
Czytaj więcej

Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej już za nami

Zakończył się I Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "Śladami świętego Papieża Jana Pawła II", który odbywał się w Krakowie i w Małopolsce od 8 do 12 listopada. Patronami honorowymi kongresu byli: JE ks. Kard. Stanisław Dziwisz, JE ks. Abp Marek Jędraszewski oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.
Czytaj więcej

Stoisko narodowe POT nagrodzone na 25.targach TT Warsaw

Polska Organizacja Turystyczna otrzymała nagrodę w konkursie „Homo Turisticus” za drugie najlepsze, najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe na jubileuszowych 25. targach turystycznych TT Warsaw. Statuetkę i dyplom, z rąk przewodniczącej jury Jagody Walczak z Wiadomosci Turystycznych, odebrał prezes POT Robert Andrzejczyk.
Czytaj więcej
Prezes POT wręcza nagrodę z okazji 25-lecia targów TT Warsaw

Prezes POT wręczył nagrodę z okazji 25-lecia targów TT Warsaw

Podczas uroczystej gali otwarcia targów turystycznych TT Warsaw, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk wręczył organizatorom nagrodę specjalną. Statuetka została przyznana firmie MT Targi w dowód uznania za 25 lat pracy na rzecz rozwoju turystyki i promocji Polski. W gali wziął udział także minister sportu i turystyki Witold Bańka, a także wiceministrowie, posłowie, ambasadorzy oraz liczni przedstawiciele branży turystycznej.
Czytaj więcej
Laureaci konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny" - Certyfikat POT

Prestiżowe Certyfikaty POT przyznane

Jubileuszowa, 15. gala konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - CERTYFIKAT POT już za nami. Polska Organizacja Turystyczna uhonorowała prestiżowymi wyróżnieniami 10 najlepszych produktów turystycznych roku oraz przyznała najważniejszy laur – Złoty Certyfikat POT.
Czytaj więcej
Święto Wisły

Wisła dobrą marką turystyczną

„Rzeka  Wisła i jej potencjał w rozwoju marek turystycznych” - taki tytuł nosiła konferencja zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przy współudziale Polskiej Organizacji Turystycznej. Prezentację o marce produktowej Certyfikatów POT wygłosiła Anna Księżnik z Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej.
Czytaj więcej

Katowice gospodarzem kongresu WADA w 2019 roku

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach w  dn. 5-7  listopada 2019 roku stanie się światowym centrum antydopingu. Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) podjęła decyzję, że to właśnie w tym mieście odbędzie się Światowa Konferencja Antydopingowa.
Czytaj więcej
Do góry