en
en
Polskie stoisko na targach Matka 2018

Polskie stoisko oblegane na targach Matka 2018

Polska Organizacja Turystyczna jak co roku uczestniczyła w największych targach krajów nordyckich – Matka 2018. Na, cieszącym się dużym zainteresowaniem, polskim stoisku można było znaleźć materiały promocyjne m.in. Gdańska, Krakowa czy Zabrza.
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Vakanz

Polska wróciła na targi Vakanz w Luksemburgu

Po kilkuletniej przerwie Polska Organizacja Turystyczna wróciła na targi Vakanz odbywające się co roku w Luksemburgu. Są to jedyne targi organizowane w księstwie. W ciągu trzech dni, wydarzenie zgromadziło ponad 200 wystawców i 29  tys. odwiedzających.
Czytaj więcej
Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Rada POT obradowała w Toruniu

W Toruniu w dniach 9-10 stycznia zebrała się na pierwszym w tym roku posiedzeniu Rada Polskiej Organizacji Turystycznej. Głównym tematem obrad był plan promocji Polski i polskiej turystyki, jaki POT będzie realizować w 2018 roku. Przedstawiono również informację na temat wybranych, krajowych kampanii promocyjnych.
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Vakantiebeurs w Utrechcie

Polska chwalona na targach Vakantiebeurs w Utrechcie

– Liczba holenderskich turystów odwiedzających Polskę wzrasta każdego roku, jesteście już uznaną marką w naszym kraju – podkreślał podczas swojego przemówienia na targach Vakantiebeurs w Utrechcie, Igno van Waesberghe, honorowy konsul RP w Amsterdamie.
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Vakantiebeurs w Utrechcie

Ruszyły targi Vakantiebeurs w Utrechcie

Przeszło 120 tyś. odwiedzających spodziewają się organizatorzy rozpoczynających się dzisiaj targów Vakantiebeurs w Utrechcie. To jedna z najważniejszych imprez targowych w Europie, na której nie zabrakło również Polski. Nasze narodowe stoisko zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna i jej ośrodek w Amsterdamie.
Czytaj więcej
Włodzimierz Szeląg i Christian Hofer

Pomorze, Warmia i Mazury promowane w Austrii

W Landes Museum w Linzu odbyła się prezentacja oferty wyjazdów z nowych katalogów „Miasta” „Muzyka”, „Podróże Studyjne” biura podróży Kastler. Promowano m.in. oferty wyjazdów objazdowych na Pomorze, Warmię i Mazury oraz do województwa podkarpackiego.
Czytaj więcej
Obcokrajowcy wysoko oceniają walory Polski

Obcokrajowcy bardzo wysoko oceniają Polskę

Prawie wszyscy obcokrajowcy, którzy odwiedzili Polskę w 2017 roku byli zadowoleni ze swojego pobytu w naszym kraju, wynika z badania realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Takie deklaracje złożyło 96 proc. respondentów, którzy wypełnili ankiety w okresie od stycznia do grudnia ubiegłego roku.
Czytaj więcej
Do góry