en
en
Youtuberzy będą promować Polskę

Polska Organizacja Turystyczna stawia na Internet

W 2018 roku Polska Organizacja Turystyczna będzie wdrażała innowacyjne projekty w Internecie służące promocji Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Jest to część nowej strategii promocji Polski z wykorzystaniem nowych mediów i kultury cyfrowej.
Czytaj więcej
Robert Andrzejczyk

Prezes POT o turystyce prozdrowotnej

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej dr Robert Andrzejczyk mówił na antenie Radiowej Trójki o turystyce prozdrowotnej, która z każdym rokiem staje się coraz ważniejszym elementem składowym turystyki jako całości. Andrzejczyk podkreślił, że łączenie wypoczynku z zabiegami to trend ogólnoświatowy, dlatego POT angażuje się we wspieranie polskich przedsiębiorców zajmujących się branżą prozdrowotną.
Czytaj więcej
Swiss Travel Day

ZOPOT Wiedeń promował Polskę w Szwajcarii

W Zurychu-Oerlikon, w nowoczesnej Hali Stage One odbyła się 26 października kolejna, czwarta edycja warsztatów branżowych Swiss Travel Day. Organizatorem imprezy jest Primus Verlag AG z Zurychu, a Polskę reprezentował Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu.
Czytaj więcej
WOT

Wielkopolska wybrała nominowanych do certyfikatów POT

W piątek, 27 października, podczas uroczystej Gali w Bazarze Poznańskim ogłoszono wielkopolskie nominacje do Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej „Najlepszy Produkt Turystyczny”. W uroczystości brał udział dyrektor departamentu produktu turystycznego i współpracy regionalnej POT Jacek Janowski.
Czytaj więcej
IV ECM

POT na IV TIC Expert Meeting w Budapeszcie

W Budapeszcie od 26 do 27 października odbyło się IV TIC Expert Meeting, jedynego w Europie wydarzenia na szczeblu europejskim, które jest poświęcone tematyce informacji turystycznej. Polskę reprezentowała dyrektor departamentu e-informacji Polskiej Organizacji Turystycznej Magdalena Ragus oraz przedstawiciel Gdańskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Salon International Tourisme Voyages

Silna reprezentacja Polski na „Salon International Tourisme Voyages”

W Montrealu odbyły się, w dniach od 20 do 22 października, prestiżowe targi turystyczne „Salon International Tourisme Voyages”. Wzięło w nich udział ponad 400 wystawców ze 100 krajów. Wśród nich Polska, którą reprezentował Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Nowym Jorku,  przy wsparciu paryskiego ośrodka POT.
Czytaj więcej
Konwencja Mapaplus w Polsce

Konwencja Mapaplus w Polsce szansą na wzrost podroży z Ameryki Łacińskiej

W drugiej połowie października Polska stała się miejscem organizacji dorocznej Konwencji grupy Mapaplus, podczas której touroperatorzy z wielu krajów Ameryki Łacińskiej oraz hiszpańskojęzycznych stanów z USA analizowali wyniki za 2017 rok. Podczas wydarzenia rozmawiali oni także na temat nowych programów objazdowych po Europie dla swoich klientów. Wśród tych programów znajdują się także pobyty w Polsce.
Czytaj więcej
6000 fanów na FB ZOPOT Bruksela

Sześć tysięcy fanów na profilu Facebook ZOPOT Bruksela

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli dynamicznie rozwija swoją aktywność  w mediach społecznościowych – z sukcesami. W najbliższych dniach liczba osób lubiących i obserwujących profil „Poland, Move Your Imagination” na Facebooku przekroczy sześć tysięcy.
Czytaj więcej
Gigapasje

„Podróże z dziećmi” - IV edycja GIGApasji

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie wraz z Ekspozycją PGE Giganty Mocy zapraszają na czwartą edycję wydarzenia z cyklu GIGApasje, które odbędzie się 10 listopada w budynku MCK PGE Gigantów Mocy. Tematem będą „Podróże z dziećmi”. Wydarzenie honorowym patronatem objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Targi Senior w Sztokholmie

Promocja Polski na targach Senior w Sztokholmie

We wtorek 24 października rozpoczęły się w Szwecji targi turystyczno-medyczne skupiające wystawców prezentujących ofertę dla osób w grupie wiekowej 55+. Przez trzy dni odwiedzający targi szwedzcy seniorzy mogą zapoznać się z ofertą wyjazdową, medyczną, sprzętem rehabilitacyjnym, a także zdrową żywnością z całego świata.
Czytaj więcej
InComing

IV edycja Incoming Poland już za nami

Prawie 60 przedstawicieli pomorskiej branży turystycznej, 30 tour operatorów zagranicznych, ponad 640 spotkań trwających w sumie 9450 minut! Z takim wynikiem zakończyła się IV edycja workshopu turystyki przyjazdowej InComing Poland Gdańsk &Pomorskie Region. Współorganizatorem wydarzenia była Polska Organizacja Turystyczna.
Czytaj więcej
Narada ZOPOT

Narada z udziałem dyrektorów ZOPOT

W siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie odbyła się w dniach 23-24 października coroczna narada z udziałem dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT. Podczas spotkania prezes POT Robert Andrzejczyk podkreślił, że w przyszłym roku organizację czekają duże, pozytywne zmiany.
Czytaj więcej
Targi Turystyczne World Travel Show

Targi Turystyczne World Travel Show okazją do nawiązania współpracy pomiędzy krajami

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show dają możliwość odbycia podróży po całym świecie. W ciągu trzech dni, uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska ponad 200 krajów i regionów całego świata. Krajem partnerskim imprezy jest Meksyk, a samo wydarzenie swoją obecnością uświetnili m.in. podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dariusz Rogowski, prezes POT Robert Andrzejczyk oraz Alejandro Negrin, ambasador Meksyku w Polsce.
Czytaj więcej
Do góry