en
en
Trzy belgijskie blogerki w podróży na Śląsk

Trzy belgijskie blogerki w podróży na Śląsk

W mediach społecznościowych i blogach ukazały się relacje z podróży na Śląsk trzech belgijskich blogerek. Pięciodniowy blogtrip został zorganizowany dzięki współpracy Polskiej Organizacji Turystycznej ze Śląską Organizacją Turystyczną.
Czytaj więcej
Konkurs Na wsi Najlepiej wystartował

Konkurs „Na wsi najlepiej” rozpoczęty. Zgłoszenia do 3 sierpnia

Polska wieś przyciąga żywymi tradycjami, przyrodą i gościnnością. Rośnie zainteresowanie turystów coraz bogatszą ofertą opartą na potencjale obszarów wiejskich. Polska Organizacja Turystyczna organizuje konkurs „Na wsi najlepiej”, którego celem jest identyfikacja, upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich.
Czytaj więcej
Finałowa 16 Turystycznych Mistrzostw Blogerów wybrana

Finałowa 16 Turystycznych Mistrzostw Blogerów wybrana

W siedzibie organizatora konkursu – Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły konkursu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Tym samym, zakończył się pierwszy etap rywalizacji – otwarty konkurs zgłoszeń. Wzięło w nim udział prawie 60 polskich blogerów.
Czytaj więcej
Francuscy dziennikarze w podróży po Polsce

Francuscy dziennikarze podróżowali po Polsce

Dziesięciu dziennikarzy z opiniotwórczych mediów francuskich uczestniczyło w podróży studyjnej do Polski. Wizyta została zorganizowana w ramach zawartej niedawno współpracy między Polską Organizacją Turystyczną a Ministerstwem Spraw Zagranicznych. 
Czytaj więcej
Do góry