en
en
Targi Travel Week w Las Vegas

POT promuje Polskę podczas Virtuoso Travel Week w Las Vegas

W Las Vegas trwa Virtuoso Travel Week, jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży turystycznej w Ameryce Północnej. Bierze w nim udział łącznie 6,5 tys. osób: travel agentów, tour operatorów, firm usługowych i narodowych organizacji turystycznych. POT promuje Polskę razem z innymi krajami Grupy Wyszehradzkiej.
Czytaj więcej
Lubuskie

Promocja Lubuskiego na rynku austriackim

W 2019 roku Polska Organizacja Turystyczna ponowiła próbę wypromowania województwa lubuskiego w Austrii. Obecne zainteresowanie pokazuje, że podjęte działania pozwolą zwiększyć liczbę przyjazdów turystycznych z tego kierunku.
Czytaj więcej
Prezentacja w Winnicy

Polsko-ukraińska współpraca w dziedzinie turystyki

Ostatnie dwa dni Winnica, obwodowe miasto w centralnej części Ukrainy, gościła fachowców z Polski w ramach treningu „Klaster turystyczny regionu winnickiego. Nowe możliwości dla agentów i samorządów lokalnych”. Organizatorem było winnickie Centrum Rozwoju Samorządności Lokalnej, w ramach unijnego programu U-LEAD, współfinansowanego między innymi ze środków polskiej pomocy rozwojowej dla Ukrainy.
Czytaj więcej
Warszawa

Warszawa na łamach francuskiego "Voyages d'Affaires"

"Dynamiczna, Atrakcyjna, Modna". Takimi słowami zaczyna się 5-stronicowy reportaż o Warszawie, który ukazał się w lipcowym wydaniu francuskiego magazynu branżowego "Voyages d'Affaires" w wyniku współpracy Polskiej Organizacji Turystycznej z redakcją tego miesięcznika.
Czytaj więcej
Kongres 60 milionów w Buffalo

POT na Kongresie 60 milionów w Buffalo

W Buffalo w stanie Nowy Jork odbył się Kongres 60 milionów, jedno z największych wydarzeń polonijnych w USA. Polską Organizację Turystyczną reprezentowała dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Nowym Jorku Magdalena Żelazowska.
Czytaj więcej
Zadanie specjalne od PKP

PKP Intercity ufunduje nagrody specjalne w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

PKP Intercity zostało oficjalnym partnerem tegorocznej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. To konkurs oparty na grywalizacji, którego celem jest promowanie nieznanych dotąd zakątków Polski. Narodowy przewoźnik przygotował dla blogerów dodatkowe zadanie, za realizację którego otrzymają nagrody o łącznej wartości blisko 30 tys. zł.
Czytaj więcej
Baner konkursu Turystyczne mistrzostwa blogerów

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów czas zacząć

Polska Organizacja Turystyczna wybrała 16 finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Każdy z nich 8 lipca wyruszył w trasę po najpiękniejszych zakątkach swojego regionu. Zwycięzca oprócz kilkunastu tysięcy złotych otrzyma możliwość dalszej współpracy z POT przy innych projektach.
Czytaj więcej
Łódź

Łódź na łamach francuskiego Télérama Sortir

We francuskim tygodniku kulturalnym „Télérama Sortir” ukazała się jednostronicowa publikacja o Łodzi pt.: “Łódź, między Manchesterem i Hollywood”. Autorka tekstu Sophie Berthier przebywała w Łodzi w kwietniu, w ramach podróży prasowej zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Łódzką Organizacją Turystyczną.
Czytaj więcej
Do góry