en
en
Kontakt

Touroperatorzy z Włoch na warsztatach BUY POLAND

Na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej 7 touroperatorów z Włoch przyjechało w grudniu do Gdańska. Towarzyszyła im włoska dziennikarka reprezentująca magazyn branżowy L’Agenzia di Viaggi. Podróż studyjna połączona była z warsztatami BUY POLAND.

wlochy na strone.jpg

Goście ze słonecznej Italii, którzy na co dzień proponują swoim klientom wyjazdy do Polski, chcieli bliżej poznać nasz kraj oraz osobiście skorzystać z atrakcji turystycznych, jakie oferuje Polska. Dzięki tym doświadczeniom mogą wzbogacać swoje oferty przyjazdowe i jeszcze efektywniej promować je turystom z Włoch. W budowaniu oferty włoskich touroperatorów pomocne były także spotkania z polską branżą turystyczną w ramach warsztatów BUY POLAND. Takie bezpośrednie rozmowy sprzyjają zacieśnianiu kontaktów i budowaniu długofalowej współpracy.

W programie podróży studyjnej głównym punktem był oczywiście Gdańsk, jednak gościom udało się także zobaczyć część Pomorza. Miasto, jak i region oczarowały Włochów zimowo-świąteczną aurą. Zachwyceni byli także polską kuchnią, a ponieważ grudzień to świąteczny miesiąc nie mogło zabraknąć warsztatów z lepienia tradycyjnych pierogów. Włoscy touroperatorzy w tym temacie wykazali się niezwykłymi kulinarnymi umiejętnościami.

Do góry