en
en
Prezes POT Robert Andrzejczyk

Ruszyła kampania "Odpoczywaj na wsi" na 2018 r.

Kreowanie wizerunku obszarów wiejskich, jako turystycznego rynku oferującego zróżnicowane i całoroczne atrakcje, a także dotarcie z ofertą do zagranicznych turystów – to główne cele kampanii Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Odpoczywaj na wsi”. W konferencji inaugurującej kampanię wzięli udział m.in. Dariusz Rogowski, wiceminister sportu i turystyki, Rafał Romanowski, wiceminister rolnictwa oraz Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Uczestnicy podróży studyjnej ze Lwowa

POT promuje Mazury na rynku ukraińskim

Sześciu touroperatorów ze Lwowa uczestniczyło w trzydniowej podróży studyjnej na Mazury. Zainteresowanie regionem to efekt ogłoszenia planów otwarcia regularnego połączenia lotniczego między Lwowem a Olsztynem przez PLL LOT oraz wieloletniej promocji na Ukrainie aktywnego wypoczynku na Mazurach przez POT.
Czytaj więcej
Zdjęcie artykułu o Krakowie w jednej z brytyjskich gazet

Kraków podbija gazety środkowej i północnej Anglii

Czytelnicy lokalnych gazet w rejonie Midlands i Teesside (środkowa i północna Anglia) mogą znacząco poszerzyć swoją wiedzę o atrakcjach turystycznych Krakowa. Artykuł „A Cracking time in Krakow” napisanego przez Philipa Tallentire po jego wizycie w Krakowie w czerwcu 2017r został opublikowany w kilkunastu tytułach.
Czytaj więcej
Artykuł o warszawskich restauracjach w magazynie Restoratorchef

Rosyjscy specjaliści polecają warszawskie restauracje

Kulinarne oblicze Warszawy to temat artykułu, jaki opublikowany został w branżowym rosyjskim czasopiśmie Restoratorchef. Prezentowane w nim gastronomiczne atrakcje stolicy Polski są efektem podróży studyjnej do naszego kraju, jaki zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna. 
Czytaj więcej
Do góry