en
en
Święto Wisły

Wisła dobrą marką turystyczną

„Rzeka  Wisła i jej potencjał w rozwoju marek turystycznych” - taki tytuł nosiła konferencja zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przy współudziale Polskiej Organizacji Turystycznej. Prezentację o marce produktowej Certyfikatów POT wygłosiła Anna Księżnik z Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej.
Czytaj więcej

Katowice gospodarzem kongresu WADA w 2019 roku

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach w  dn. 5-7  listopada 2019 roku stanie się światowym centrum antydopingu. Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) podjęła decyzję, że to właśnie w tym mieście odbędzie się Światowa Konferencja Antydopingowa.
Czytaj więcej

Branża dyskutowała o zmianach w ustawie o POT

Drugi dzień Forum Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnych i Lokalnych organizacji wypełniły spotkania warsztatowe. Przedstawiciele ROT oraz urzędów miast skupili się na zagadnieniach związanych ze współpracą przy prowadzeniu promocji z uwzględnieniem specyfiki krajów, w których działają Zagraniczne Ośrodki POT. Dominującym wątkiem obu dni Forum były istotne kwestie dotyczące opracowywanej nowelizacji ustawy o Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej

Forum POT-ROT-LOT: Nowe plany i działania promujące Polskę

Doroczne Forum Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych, w którym brali także dyrektorzy Zagranicznych Ośrodków POT stało się okazją do wymiany uwag, spostrzeżeń, a także nowych pomysłów związanych z promocją Polski i rozwojem branży turystycznej. Konferencję otworzyli Dariusz Rogowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a także dr Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej

Prezes POT wspiera branżę spotkań

Przedstawiciele najważniejszych regionalnych i miejskich Convention Bureaux przybyli do siedziby Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie na spotkanie z prezesem Robertem Andrzejczykiem. Tematem rozmów były m.in. sposoby promocji branży spotkań w nadchodzącym 2018 roku.
Czytaj więcej
Certyfikaty OROT

Certyfikaty OROT za 2017 r. rozdane

Już po raz dziewiąty Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna przyznała Certyfikaty najlepszym produktom turystycznym w regionie w ramach Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego - Certyfikat OROT 2017.
Czytaj więcej
V forum ROT-LOT

V Forum POT-ROT-LOT

Od 13 do 14 listopada, Polska Organizacja Turystyczna już po raz piąty organizuje Forum Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych z udziałem Dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przedstawicieli miast. Coroczne spotkanie odbędzie się w hotelu OSSA Congress&SPA w Ossie.
Czytaj więcej
WTM Londyn

Duże zainteresowanie polską ofertą na WTM Londyn

W centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCeL w Londynie rozpoczęły się w poniedziałek 6 listopada międzynarodowe targi World Travel Market Londyn 2017. W wydarzeniu uczestniczy silna reprezentacja Polski z wiceministrem sportu i turystyki Dariuszem Rogowskim oraz prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej na czele.
Czytaj więcej
Do góry