en
en
Tragi Fiets & Wandelbeurs w Utrechcie

POT na targach Fiets & Wandelbeurs w Utrechcie

Polska Organizacja Turystyczna wzięła udział w największych w Holandii targach turystyki rowerowej i pieszej Fiets & Wandelbeurs w Utrechcie. Wydarzenie każdego roku cieszy się wielką popularnością osób zainteresowanych turystyką aktywną. W tym roku targi odwiedziło ponad 40 tys. osób.
Czytaj więcej
Wystawa poświęcona polskiemu bursztynowi w Belgii

W Belgii otwarto wystawę poświęconą polskiemu bursztynowi

W brukselskim centrum Tour et Taxi otwarto wystawę biżuterii wykonanej z bursztynu bałtyckiego. Wśród eksponatów znalazły się m.in. repliki bransoletki Michelle Obamy oraz naszyjnika księżnej Kate Middleton. Celem wystawy jest promocja bursztynu jako produktu pochodzącego z polskich wybrzeży Bałtyku oraz Gdańska jako światowej stolicy tego kamienia.
Czytaj więcej

POT na prestiżowych targach ITB w Berlinie

Polska Organizacja Turystyczna bierze udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie. Bogate w atrakcje stoisko narodowe odwiedzili m.in. minister sportu i turystyki Witold Bańka, podsekretarz stanu w MSiT Dariusz Rogowski oraz prezes POT Robert Andrzejczyk.
Czytaj więcej
Stoisko kopalni Guido na targach w Wiedniu

Promocja Śląska na targach Reise Inspirationen w Wiedniu

W wiedeńskim MuseumsQuartier odbyły się od 20 do 22 lutego targi Reise Inspirationen zorganizowane przez firmę Z 6 K Messe und Kongresse GmbH Wien. Na polskim stoisku prezentował się m.in. laureat Certyfikatu POT w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 Kopalnia Guido w Zabrzu.
Czytaj więcej
Do góry