Artykuł o warszawskich restauracjach w magazynie Restoratorchef

Rosyjscy specjaliści polecają warszawskie restauracje

Kulinarne oblicze Warszawy to temat artykułu, jaki opublikowany został w branżowym rosyjskim czasopiśmie Restoratorchef. Prezentowane w nim gastronomiczne atrakcje stolicy Polski są efektem podróży studyjnej do naszego kraju, jaki zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna. 
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Matka 2018

Polskie stoisko oblegane na targach Matka 2018

Polska Organizacja Turystyczna jak co roku uczestniczyła w największych targach krajów nordyckich – Matka 2018. Na, cieszącym się dużym zainteresowaniem, polskim stoisku można było znaleźć materiały promocyjne m.in. Gdańska, Krakowa czy Zabrza.
Czytaj więcej
Polskie stoisko na targach Vakanz

Polska wróciła na targi Vakanz w Luksemburgu

Po kilkuletniej przerwie Polska Organizacja Turystyczna wróciła na targi Vakanz odbywające się co roku w Luksemburgu. Są to jedyne targi organizowane w księstwie. W ciągu trzech dni, wydarzenie zgromadziło ponad 200 wystawców i 29  tys. odwiedzających.
Czytaj więcej
Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Rada POT obradowała w Toruniu

W Toruniu w dniach 9-10 stycznia zebrała się na pierwszym w tym roku posiedzeniu Rada Polskiej Organizacji Turystycznej. Głównym tematem obrad był plan promocji Polski i polskiej turystyki, jaki POT będzie realizować w 2018 roku. Przedstawiono również informację na temat wybranych, krajowych kampanii promocyjnych.
Czytaj więcej
Do góry