en
en

Zapytanie szacunkowe

W związku przygotowaniem kampanii promującej dla akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" uprzejmie prosimy o szacunkową wycenę opisanych w załączniku zadań.
Czytaj więcej

Szacunkowa wycena usługi doradczej

Polska Organizacja Turystyczna planuje w najbliższym czasie ogłosić konkurs ofert na:"usługę doradczą w zakresie przygotowania dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na wykonanie i wdrożenie portalu informacyjnego „Obserwatorium Turystyki” oraz wsparcie Zamawiającego w procedurze wyboru Wykonawcy portalu (wsparcie konsultingowo-techniczne)".W związku z powyższym uprzejmie prosimy o podanie szacunkowej wyceny powyżej opisanego zakresu prac.
Czytaj więcej

Zapytanie o szacunkowe koszty

W związku z przygotowywanym przetargiem nieograniczonym na wykonanie zgodnie projektem, polskiego stoiska (PS) o powierzchni 15m2, promującego sektor usług prozdrowotnych na targach INTERMED 2017 w Moskwie, realizowanego w dniach 14-16 marca 2017 Polska Organizacja Turystyczna zwraca się z zapytaniem o podanie szacunkowych kosztów realizacji stoiska.
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na druk z plików PDF

Polska Organizacja Turystyczna zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem jest druk z plików PDF Press quality na potrzeby CTP wydawnictwa informacyjno-promocyjnego pt. „Polska, odpoczywaj na wsi” w dwóch wersjach językowych, w łącznym nakładzie 10 000 egzemplarzy wraz z dostawą do magazynu POT przy ul. Szkolnej 15A w Jabłonnie lub w inne wskazane przez Zamawiającego miejsce w Warszawie.
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe - na usługę: noclegową, gastronomiczną, wynajem sali konferencyjnej z niezbędnym wyposażeniem

W związku z planowaną organizacją Walnego Zgromadzenia Forum Informacji Turystycznej w drugiej połowie listopada 2016 r. Polska Organizacja Turystyczna kieruje zapytanie szacunkowe, którego przedmiotem jest: zapewnienie usługi noclegowej, gastronomicznej, wynajem sali konferencyjnej z niezbędnym wyposażeniem oraz przewozu autokarem uczestników Walnego Zgromadzenia Forum Informacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Do góry