en
en
Kontakt

Start nowego projeku Silesia Meeting Day

Silesia Convention Bureau rozpoczyna projekt o nazwie Silesia Meeting Day, który składa się z cyklicznych spotkań branżowych. Celem projektu jest umacnianie relacji między konsorcjantami SCB, a także zapraszanie wybranych przedstawicieli firm i organizacji związanych z turystyką biznesową.

silesia meeting day convention bureau

Silesia Meeting Day to projekt, który rozpocznie się 3 kwietnia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jego celem jest zintegrowanie konsorcjantów SCB poprzez nawiązywanie bliższych kontaktów, zapoznanie się z ofertą członków konsorcjum SCB, wymianę wiedzy i doświadczeń, sieciowanie projektów oraz polecanie dostawców usług. Spotkania będą organizowane kwartalnie i stanowią okazję do zaprezentowania nowych firm i organizacji, które dołączyły do konsorcjum Silesia Convention Bureau. Projekt ma także na celu zwiększenie profesjonalizmu branży MICE w regionie, która obejmuje organizację spotkań, pobytów motywacyjnych, konferencji i wydarzeń specjalnych.

Silesia Meeting Day stworzy dla naszych konsorcjantów przestrzeń do współpracy. Liczymy, że projekt przyniesie korzyści nie tylko naszym partnerom, ale także pozwoli im na poznanie nowych firm i podmiotów z naszego regionu z silnym zapleczem dla turystyki biznesowej – mówi Agnieszka Sikorska, dyrektor biura Silesia Convention Bureau.

Projekt Silesia Meeting Day skupia się na edukacji i promowaniu dobrych praktyk, które pozwolą profesjonalizować branżę turystyki biznesowej. W trakcie warsztatów, uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń i poszukiwania nowych rozwiązań. Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla konsorcjantów, aby zaprezentować swój potencjał, np. poprzez prezentację obiektów, pomysłów i oczekiwań. Silesia Meeting Day to także miejsce, gdzie branża ma szansę zabierać głos w otwartej dyskusji na ważne dla niej tematy. Dla gości przewidziano czas na networking.

Pierwsze spotkanie w Katowicach z Anetą Książek

Dzięki warsztatom #SilesiaMeetingDay uczestnicy będą mieli świetną okazją do wspólnego zdobywania nowej wiedzy i wymiany doświadczeń. Pierwszą prelegentką w cyklu edukacyjnym będzie Aneta Książek - kierownik Biura Spotkań i Wydarzeń Poland Convention Bureau w Polskiej Organizacji Turystycznej.

Aneta Książek poprowadzi warsztat pt. Marketing miejsc w przemyśle spotkań. Rola i znaczenie convention bureau.

Aneta Książek branża MICE

Polecamy i zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegóły na stronie Silesia Convention Bureau.

Przeczytaj też: Inauguracja nowego convention bureau w Polsce.

Do góry