en
en
Kontakt

MTG w gronie rekomendowanych PCO

Do grona rekomendowanych organizatorów Poland Convention Bureau POT dołączyła firma Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, otrzymując certyfikat Profesjonalnego Organizatora Kongresów na lata 2020-2021.

MTG_1.jpg


Międzynarodowe Targi Gdańskie SA są rozpoznawalną, gospodarczą i targową marką z 30-letnią tradycją. Spółka specjalizuje się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych. Siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich SA jest nowoczesne, wielofunkcyjne i doskonale wyposażone Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku-Letnicy.

Kompleks AMBEREXPO składa się z trzech zintegrowanych hal wystawowych o łącznej powierzchni 12 000 m², centrum konferencyjno-konferencyjnego z 4 salami dla 1058 uczestników oraz przestrzeni do mobilnej aranżacji, wraz z częścią recepcyjną i strefą VIP, centrum prasowym, restauracją, powierzchnią biurową (6000 m²), parkingiem na 430 pojazdów i wystawowym torem kolejowym.

W kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie znajdują się wysoko cenione w branży specjalistyczne imprezy, jak: Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, Międzynarodowe Targi Bursztynu AMBERMART, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO wraz z Konferencją Naukowo-Techniczną NATCON, Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH.

Od 1996 r. MTG organizują także gdański Jarmark Bożonarodzeniowy oraz słynny w kraju i zagranicą Jarmark św. Dominika.

Rekomendacje, przyznawane przez Prezesa POT, mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego.

Firmy, które uzyskają rekomendację, mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau POT, między innymi poprzez informację w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej (w tym w nowo uruchomionym narzędziu dla branży spotkań - Poland Online Site Inspection) oraz w mediach społecznościowych. Ponadto rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez POT takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty i szkolenia.

Aktualna lista rekomendowanych organizatorów kongresów i podróży motywacyjnych oraz regulaminy rekomendacji znajdują się w zakładce PCB „Zorganizuj swoje spotkanie”.

Do góry