en
en
Kontakt

IBTM World 2022 w Barcelonie już za tydzień!

Polska Organizacja Turystyczna jest organizatorem polskiego stoiska narodowego (F57) na targach IBTM World w Barcelonie, które odbędą się od 29 listopada do 1 grudnia. W roku pod hasłem #DestinationPoland na narodowym stoisku zaprezentowanych będzie 16 polskich wystawców.

IBTM-world-barcelona-poland-convention-burau-fira-barcelona.jpg

IBTM World w Barcelonie to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w przemyśle spotkań. W poprzedniej edycji IBTM wzięło udział ponad 1,2 tys. wystawców oraz 1,4 tys. hosted buyersów. Polska Organizacja – Poland Convention Bureau aktywnie wspiera polskich partnerów przemysłu spotkań. W tym roku swoje oferty na stoisku narodowym zaprezentują:

 1. Convention Bureau - Wrocław
 2. International Exhibition and Convention Centre EXPO Kraków
 3. Furnel Travel International
 4. Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw
 5. ICE Kraków Congress Centre
 6. JAN-POL DMC Poland
 7. Kraków Convention Bureau
 8. Leonardo Hotels Poland
 9. LOT Polish Airlines
 10. Lublin Conference Centre
 11. Mazurkas DMC Poland
 12. Poznan Convention Bureau / Poznań Congress Center
 13. Tarifa Corporate Events (powered by EventUI)
 14. Travel Projekt DMC
 15. Vengo DMC Poland
 16. Warsaw Convention Bureau

Na stoisku prezentowane będzie również zagraniczne wydanie magazynu THINK MICE.

destinationPoland-ibtmwworld-culturecreates-eventprofs-targi-w-barcelonie-polska.jpg

"IBTM World to jedna z dwóch najważniejszych światowych imprez targowych przeznaczona wyłącznie dla branży przemysłu spotkań, która spotyka się promując swoje produkty, destynacje oraz poszukując nowych partnerów i inspiracji do organizacji spotkań i wydarzeń. Cieszymy się, że ten wyjątkowy dla nas rok zakończymy w towarzystwie dużej grupy wystawców z Polski oraz liczymy na przybycie wielu gości zagranicznych na odbywającą się na stoisku w środę, 30 listopada br. w g. 17.00 – 18.00 happy hour, która podsumuje jubileusz 20-lecia Poland Convention Bureau POT oraz pozwoli świętować niedawne zakończenie 61. Kongresu ICCA w Krakowie" - powiedziała Aneta Książek, Główna Specjalistka w Dziale Poland Convention Bureau POT.

ibtmworld-barcelona-destination-poland-convention-bureau.jpg

IBTM World w Barcelonie

Organizatorzy twierdzą, że targi IBTM World, które odbędą się w Fira Barcelona od 29 listopada do 1 grudnia 2022, zgromadzą uczestników, którzy będą mogli odkryć, w jaki sposób wyzwania współczesnego biznesu tworzą możliwości dla całej branży.

Targi IBTM w Barcelonie w liczbach"

 • 2200 wystawców z ponad 100 krajów
 • Oczekuje się 10 000 odwiedzających
 • 60 000 umówionych spotkań
 • Ponad 40 sesji edukacyjnych, warsztatów i prezentacji ekspertów z branży spotkań

David Thompson, dyrektor ds. wydarzeń w IBM World powiedział: „Wydarzenia biznesowe powracają, aby wypełnić lukę, którą pozostawiły, ale przyspieszyły również, aby wypełnić nową lukę, która się pojawiła: miejsce, w którym żyje kultura biznesowa. W tym roku przyglądamy się, w jaki sposób technologia, z której korzystamy, doświadczenia, które tworzymy, oraz miejsca, które odwiedzamy, tworzą nieograniczoną kulturę dla firm i niesamowity potencjał wydarzeń oraz dają szansę na lepsze wyniki w biznesie”.

Nowością na targach będzie IBTM Cultural Roadshows. Celem organizatorów jest pokazanie jak destynacje wykorzystują swoją kulturę, aby stworzyć ogromny potencjał dla wydarzeń. IBTM World’s Knowledge Programme poświęcony będzie w głównej mierze kulturze i sesje edukacyjne będą dotyczyły tworzeniu relacji, biznesu, karierze, markom oraz doświadczeniom. Na scenie IBTM Accelerate prelegenci wygłoszą inspirujące przemówienia i zaprezentują innowacyjne pomysły.

Wydarzenia networkingowe IBTM World będą w tym roku odzwierciedlać wyjątkową kulturę różnych destynacji, które będą zaprezentowane podczas między innymi Networking Hour oraz przyjęcia powitalnego pierwszego dnia. Na stoisku narodowym również odbędzie się spotkanie networkingowe, które zostanie wzbogacone przez polskie produkty regionalne, w tym wyjątkowy sękaczowy „tort”.

Zapraszamy!

Więcej informacji o IBTM World 2022 na stronie www.ibtmworld.com

ibtmworld-culture-creates-fira-barcelona-eventprofs.jpg

Do góry