en
en

Znamy już załogę Żaglowca Fryderyk Chopin

aglowiec

 

Znamy już członków załogi, która popłynie żaglowcem Fyderyk Chopin w rejs promujący Polskę w Europie. W konkursie ogłoszonym przez Polską Organizację Turystyczną, w którym nagrodą był rejs, wzięło udział 135 spełniających warunki kandydatów. W rejs w kilku turnusach popłynie 66 zwycięzców.

 

Znamy już członków załogi, która popłynie żaglowcem Fyderyk Chopin w rejs promujący Polskę w Europie. W konkursie ogłoszonym przez Polską Organizację Turystyczną, w którym nagrodą był rejs wzięło udział 135 spełniających warunki kandydatów. W rejs w kilku turnusach popłynie 66 zwycięzców.

Do konkursu zgłosiło się 135 kandydatów i kandydatek z  22  uczelni publicznych i 13 uczelni prywatnych o profilu turystyczno-hotelarskim. Zgłoszenia kandydatów od Rektoratów Uczelni przyjmowane były do 16 kwietnia.

W czasie 3 miesięcznego rejsu organizowanego przez POT w ramach  kampanii promocyjnej Działania 6.3 POIG „Promocja Turystycznych Walorów Polski”  żaglowiec Fryderyk Chopin odwiedzi 23 miasta w 8 krajach. W europejskich miastach portowych, do których zawinie,  odbędą się imprezy artystyczne promujące Polskę i polską turystykę.

 

Do pobrania:

 

 

logo_6.3

Do góry