en
en

Zapraszamy do programu "Polska na śniadanie"

logo_6.3

 

24 maja br. rozpoczyna się emisja przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną i Telewizję Polską S.A. programu „POLSKA NA ŚNIADANIE”. Codziennie od 8.30 w porannym paśmie TVP2 będzie można oglądać zmagania kandydatów na ambasadorów polskiej turystyki, którzy 12 czerwca wypłyną w trzymiesięczny rejs promujacy Polskę w Europie żaglowcem Fryderyk Chopin.

24 maja br. rozpoczyna się emisja przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną i Telewizję Polską S.A. program „POLSKA NA ŚNIADANIE”. Program  jest częścią kampanii promocyjnej Polski na rynkach zagranicznych finansowanej ze środków unijnych 6.3. w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem". Codziennie od 8.30 w porannym paśmie TVP2 będzie można oglądać zmagania kandydatów na ambasadorów polskiej turystyki, którzy 12 czerwca wypłyną w trzymiesięczny rejs promujacy Polskę w Europie żaglowcem Fryderyk Chopin.

Program jest elementem ogromnego przedsięwzięcia promocyjnego - rejsu żaglowca „F.Chopin”, który przypłynie do znanych portów europejskich : Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji  w których odbędą się ciekawe wydarzenia promujące nasz kraj. Program ma wspierać budowanie tożsamości wewnętrznej Polaków wokół działań promujących kraj za granicą. Wartością dodaną ma być promocja turystyki wewnątrz kraju – bo jak promować nasz kraj zagranicą nie znając go i nie kochając .

Program telewizyjny „Polska na śniadanie”, będzie poszukiwał oryginalnych i charyzmatycznych osób, które potrafią w ciekawy, niebanalny sposób zaprezentować miejsca w Polsce o niezwykłym klimacie i atmosferze.

Wynikiem realizacji programu będzie wybranie osób, których zadaniem będzie  - z jednej strony - promocja ciekawych miejsc w  Polsce w sposób intrygujący i niekonwencjonalny, z drugiej zaś -  prowadzenie relacji z portów, gdzie przypływa żaglowiec Fryderyk Chopin i gdzie odbywają się najważniejsze wydarzenia promujące nasz kraj.

Zobacz:

zapowiedź programu:

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/polska-na-sniadanie-poznaj-jurorow/1837428

zwiastun programu:

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/polska-na-sniadanie-pierwszy-etap-eliminacji-zakonczony/1808963

 

 

 

logo_6.3

 Do góry