en
en

Zamki i pałace tematem podróży dla rosyjskich touroperatrów

270x136_Image-1_2.jpg

18 - 23 września gościli w Polsce przedstawicielie rosyjskich biur podróży, głównie organizujących wyjazdy autokarowe dla swoich turystów. Tematem study tour były "zamki i pałace". Trasa obejmowała podróży obejmowała 4 regiony: łódzki, lubelski, podlaski i mazowiecki. W tych regionach goście mieszkali w zabytkowych obiektach tj. Pałacu Domaniowskim (Wieniawa) , Pałacu Talaria (Trojanów), Pałacu Biskupim (Janów Podlaski) i Pałacu Zdunowo k/Warszawy, a także w designerskim, po starej fabryce tytoni , hotelu Tobaco w Łodzi.

Image 1 218 - 23 września gościli w Polsce przedstawicielie rosyjskich biur podróży, głównie organizujących wyjazdy autokarowe dla swoich turystów. Tematem study tour były "zamki i pałace". Trasa obejmowała podróży obejmowała 4 regiony: łódzki, lubelski, podlaski i mazowiecki. W tych regionach goście mieszkali w zabytkowych obiektach tj. Pałacu Domaniowskim (Wieniawa) , Pałacu Talaria (Trojanów), Pałacu Biskupim (Janów Podlaski) i Pałacu Zdunowo k/Warszawy, a także w designerskim, po starej fabryce tytoni , hotelu Tobaco w Łodzi.

Ponadto goście odwiedzili i zapoznali się z ofertą innych obiektów zabytkowych tj. Hotel Podklasztorze w Sulejowie, Manor House Pałac Odrowążów, Hotel Król Kazimierz, Dwór Chotynia, Pałac Potockich w Radzyniu Podlaskim, Pałac Cieleśnica i Pałac w Łochowie.

Podróż była współorganizowana przez Krzysztofa Kaniewskiego z "Gościnne Zabytki", grupy nieformalnie zrzeszającej ponad 500 hoteli, znajdujących się w historycznych budynkach i wnętrzach.

Dzięki uprzejmości obiektów i zaangażowaniu regionalnych organizacji turystycznych: podlaskiej, lubelskiej, mazowieckiej oraz województwa łódzkiego udało zię z ogromnym powodzeniem zrealizować cały program - mówi Magdalena Krucz, dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Rosji. Dyrektor Krucz jest przekonana, że tak sprofilowana podróż pozwoli na stworzenie nowych ofert turystycznych dla turystów z Rosji na 2017 rok.

Do góry