en
en

Wystawa „Nokturny Wrocławskie” w Hadze

270x136_111Wrocław_3__1.jpg

7 grudnia w Ambasadzie RP w Hadze odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy zdjęć Wrocławia autorstwa Barbary Górniak. Wystawa zorganizowana jest przez Ambasadę RP w Hadze we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Holandii i przedstawia zdjęcia stolicy Dolnego Śląska. Wystawę będzie można oglądać do stycznia przyszłego roku.

111Wrocław 37 grudnia w Ambasadzie RP w Hadze odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy zdjęć Wrocławia autorstwa Barbary Górniak. Wystawa zorganizowana jest przez Ambasadę RP w Hadze we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Holandii i przedstawia zdjęcia stolicy Dolnego Śląska. Wystawę będzie można oglądać do stycznia przyszłego roku.

Barbara Górniak - absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Wyższego Studium Fotografii AFA we Wrocławiu. Członek Polskiego Związku Artystów Fotografików. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Zajmuje się fotografią dokumentalną, przyrodniczą, portretową, subiektywną. Jej fotografie publikowane są w albumach, katalogach, czasopismach. Barbara Górniak, wrocławska artystka wypowiadająca się poprzez fotografię, świadomie wybrała sposób, który idealizuje miasto. Jej miasto. Miasto, w którym żyje, z którym związała swoje osobiste i zawodowe losy. W swojej opowieści o Wrocławiu świadomie zastosowała rodzaj filtra, którym jest nocna pora, powodująca iż przestrzeń miasta staje się wyrafinowaną scenografią, w której dzień jest tylko wspomnieniem zawierającym się w znanych kształtach budynków czy znajomych perspektywach ulic.

http://www.polen.travel/nl/nieuws/wroclaw-in-den-haag

Do góry