en
en

Wystartował nowy konkurs POT i MTP „New Tech – New Travel” przeznaczony specjalnie dla start-upów

new tech new travelPolska Organizacja Turystyczna po raz kolejny stawia na nowe technologie i … start-upy.

new tech new travelPolska Organizacja Turystyczna po raz kolejny stawia na nowe technologie i … start-upy.

Właśnie wystartowała nowa inicjatywa POT i MTP - konkurs technologiczny "New tech - New Travel". Jego celem jest poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silną energię i kreatywność młodych firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku.

Start-upy mogą zgłaszać swoje produkty przeznaczone dla turystów lub adresowane do branży turystycznej, wspierające jej rozwój, promocję lub zarządzanie procesami biznesowymi, w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C.

Na zwycięzców, których poznamy już w lutym 2017 w Poznaniu podczas targów Tour Salon 2017, czekają atrakcyjne nagrody: dron Quadrocopter Yuneec Typhoon Q500 4K, kampania online i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych eventów.

Konkurs jest organizowany przez Polską Organizację Turystyczną i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Honorowy patronat nad konkursem objął Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Pan Dawid Lasek. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.new.travel.pl. 

Zgłoszenia można przesyłać do 16 stycznia 2017 roku. Zapraszamy!

 

Do góry