en
en

Współpraca ośrodka POT w Austrii z Neubaeur Reisen

270x136_austria_cr.jpg

364 osoby uczestniczyły w prezentacji nowego katalogu biura podróży Neubauer Reisen. Impreza, która odbyła się w dniu 20 listopada br. w Domu Kultury w Engerwitzdorf poświęcona była prezentacji nowego katalogu 2017 oraz nowej strategii firmy. „Bus dich weg”, to nowe logo wynikające z połączenia trzech przedsiębiorstw turystycznych. Dzięki niemu firmy sprzedając wzajemnie swoje oferty będą mogły gwarantować organizację wszystkich proponowanych w katalogu podróży.

austria cr364 osoby uczestniczyły w prezentacji nowego katalogu biura podróży Neubauer Reisen. Impreza, która odbyła się w dniu 20 listopada br. w Domu Kultury w Engerwitzdorf poświęcona była prezentacji nowego katalogu 2017 oraz nowej strategii firmy. „Bus dich weg”, to nowe logo wynikające z połączenia trzech przedsiębiorstw turystycznych. Dzięki niemu firmy sprzedając wzajemnie swoje oferty będą mogły gwarantować organizację wszystkich proponowanych w katalogu podróży.

W przypadku ofert wyjazdowych do Polski nie było nigdy takiego zagrożenia zarówno ze względu na atrakcyjność ofert jak i sposób ich zaprezentowania klientom biura. Zagraniczny Ośrodek POT w Austrii współpracuje z Neubaeur Reisen już od wielu lat, ułatwiając kontakty do polskich turoperatorów, hoteli, przewodników itp. Uczestniczymy również w imprezach prezentujących nowe katalogowe podróże.

W czasie spotkania Reisetag ZO POT w Austrii  zorganizował stoisko informacji turystycznej, na którym obok materiałów reklamowych (rozdaliśmy 70 pakietów w formie specjalnie przygotowanych „walizeczek”), prezentowaliśmy „Polskie Smaki”, a dyrektor Ośrodka przedstawił zebranym specjalnie przygotowaną prezentację audiowizualną nawiązującą do proponowanych na 2017 rok wyjazdów. Po raz pierwszy na rynku austriackim biuro podróży oferuje wyjazd na Mazury z 4 noclegami. ZO POT Wiedeń ufundował również nagrody rzeczowe rozlosowane wśród publiczności, w tym nagrodę główną w postaci jednego wolnego miejsca na wyjazd do Krakowa.

 

 

Do góry