en
en

Wizyta francuskich biur podróży i turoperatorów w Polsce

270x136_1-francja1.jpg

W ramach podróży studyjnej zorganizowanej przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu, w pierwszym tygodniu grudnia br odwiedziło Polskę dziesięciu przedstawicieli francuskich biur podróży i turoperatorów (m.in. Amslav Tourisme, Privileges Voyages, Tourcom, TC Groupes, Marinat Voyages).

1 francja1W ramach podróży studyjnej zorganizowanej przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu, w pierwszym tygodniu grudnia br odwiedziło Polskę dziesięciu przedstawicieli francuskich biur podróży i turoperatorów (m.in. Amslav Tourisme, Privileges Voyages, Tourcom, TC Groupes, Marinat Voyages).

Zgodnie z programem uczestnicy podróży zwiedzili Kraków, w tym Stare Miasto i Kazimierz, a także skorzystali z uroku i wyjątkowej atmosfery krakowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. W okolicach Krakowa odwiedzili również kopalnię soli w Wieliczce, a także muzeum w Oświęcimiu. Następnie grupa udała się do Warszawy, gdzie zwiedziła Starówkę oraz Łazienki Królewskie.

Dodatkowo, agenci zapoznali się z bazą noclegową i restauracyjną oferowaną przez odwiedzane miasta. Uczestnicy podróży wrócili do Francji pełni wrażeń oraz wiedzy o najważniejszych atrakcjach turystycznych Krakowa i Warszawy.

Do góry