en
en

Warsztat turystyczny w Kaliningradzie

270x136_zdjÖcie_1.jpg

17 października odbył się kolejny już, jesienny warsztat turystyczny w Kaliningradzie. Workshopy te są już tradycją ZO POT w Rosji, który to wydarzenie realizuje od wielu lat. Jest to dobra okazja do zaprezentowania nowych produktów turystycznych, które powstają w Polsce.

zdjÖcie 117 października odbył się kolejny już, jesienny warsztat turystyczny w Kaliningradzie. Workshopy te są już tradycją ZO POT w Rosji, który to wydarzenie realizuje od wielu lat. Jest to dobra okazja do zaprezentowania nowych produktów turystycznych, które powstają w Polsce.

W tegorocznym workshopie wzięło udział 18 firm z Polski - biura podróży, obiekty hotelowe, atrakcje turystyczne, a także około 30 firm turystycznych z obwodu Kaliningradzkiego. Bezpośrednio po zakończeniu rozmów rozlosowano dwie nagrody ufundowane przez biuro Intour Polska - pobyt w hotelu Bristol Art @ Medical Spa w Busku Zdroju, a także pobyt w hotelu Białowieski - ufundowany przez hotel bezpośrednio.

Wieczorem podczas spotkania podsumowującego Magdalena Krucz, dyrektor ZOPOT podziękowała Elbląskiemu Klastrowi Turystycznemu i osobiście Pani Hannie Skrobotun, prezes Klastra, za ogromne wsparcie działań Ośrodka na rynku rosyjskim i promocję turystyki kulinarnej w Polsce.

Do góry