en
en

W 2011 roku Polska Krajem Partnerskim na ITB w Berlinie

33"Kraj Partnerski na największych i najważniejszych międzynarodowych targach turystycznych ITB w Berlinie to dla Polski możliwość korzystania z całej platformy marketingowej organizatorów targów. To oznacza, że będziemy obecni we wszystkich działaniach promocyjnych tej prestiżowej imprezy - mówi Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, który 11 marca w czasie konferencji  podpisał umowę, na mocy której Polska będzie w przyszłym roku Krajem Partnerskim na ITB.

"Kraj Partnerski na największych i najważniejszych międzynarodowych targach turystycznych ITB w Berlinie to dla Polski możliwość korzystania z całej platformy marketingowej organizatorów targów. To oznacza, że będziemy obecni we wszystkich działaniach promocyjnych tej prestiżowej imprezy - mówi Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, który podpisał umowę, na mocy której Polska będzie w przyszłym roku Krajem Partnerskim na ITB.

Berlin111 marca w czasie konferencji Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej podpisał umowę z  Raimundem Hosch Dyrektorem Generalnym Messe Berlin oraz Dr. Christianem Göke Dyrektorem ds. operacyjnych, na mocy której Polska będzie w 2011 roku Krajem Partnerskim tych najważnieszych targów turystycznych świata.

fot. od lewej Rafał Szmytke, Raimund Hosch, Christian Göke

11Z tytułem "Kraju Partnerskiego" wiąże się wiele korzyści w obszarze działań marketingowych i reklamowych. Informacja o Polsce będzie we wszystkich materiałach promocyjnych targów. W ramach umowy zostanie nam bezkosztowo udostępniona dodatkowa powierzchnia reklamowa i ekspozycyjna a we wszystkich działaniach promocyjnych organizatorów targów będzie obecna Polska. Ponadto Polsce przypadnie organizacja, a tym samym prezentacja na bardzo dużą skalę i przed wielotysięczną publicznością, ceremonia otwarcia, która co roku jest bardzo ważnym wydarzeniem dla całej branży turystycznej.

     

Do góry