en
en

Visitwroclaw.eu – nowy serwis turystycznych Wrocławia ...robi wrażenie!

270x136_wocła99.png

Nowy serwis visitwroclaw.eu zbiera w jednym miejscu zarówno ważne dane, jak i ciekawostki o mieście. Informator, czyli najważniejsze informacje skierowane do turystów, podzielono na kilka zakładek m.in.: Warto wiedzieć, Podróż do Wrocławia, Podróżowanie po Wrocławiu, Informacja turystyczna, ważne telefony.

wocła99Nowy serwis visitwroclaw.eu zbiera w jednym miejscu zarówno ważne dane, jak i ciekawostki o mieście. Informator, czyli najważniejsze informacje skierowane do turystów, podzielono na kilka zakładek m.in.: Warto wiedzieć, Podróż do Wrocławia, Podróżowanie po Wrocławiu, Informacja turystyczna, ważne telefony.

Za pośrednictwem serwisu będzie można również zarezerwować hotel. Serwis oferuje możliwość dodawania do bazy m.in. obiektów gastronomicznych oraz obiektów noclegowych prowadzonych na terenie Wrocławia. Pojawią się w nim także trasy i miejsca polecane przez mieszkańców. W chwili uruchomienia strona działać będzie w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, w dalszej kolejności będą udostępniane inne języki. Główną zaletą portalu ma być jego prosta i intuicyjna obsługa, także na urządzeniach mobilnych.

Więcej informacji: http://visitwroclaw.eu/

Do góry