en
en

"Turystyka biznesowa - jak ją promować i jak zarabiać"

DSC05097Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej odbyła się w redakcji dziennika Rzeczpospolita, pierwsza debata z cyklu „Promujmy Polskę Razem”. Tematem przewodnim spotkania, była: „Turystyka biznesowa - jak ją promować i jak zarabiać na przyjeżdżających do Polski przedsiębiorcach”.

DSC05103Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej odbyła się w redakcji dziennika Rzeczpospolita, pierwsza debata z cyklu „Promujmy Polskę Razem”. Tematem przewodnim spotkania, była „Turystyka biznesowa - jak ją promować i jak zarabiać na przyjeżdżających do Polski przedsiębiorcach”.

DSC05104Debatę swoją obecnością uświetniły takie osoby jak: Rafał Szmytke prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Tomasz Kayser wiceprezydent UM Poznania, Aleksander Pietyra prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Maciej Grelowski przewodniczący Rady Głównej BCC, Krzysztof Łopaciński Prezes Instytutu Turystyki.

Relacja z debaty ukaże się w najbliższych dniach na łamach dziennika Rzeczpospolita oraz 30 listopada w ekskluzywnym dodatku First Class.

Zapraszamy do lektury.

Do góry