en
en

Touroperatorzy z krajów Bliskiego Wschodu w Polsce

270x136_kuwekt.jpg

W dniach 27-29.09.2016 w Polsce przebywała grupa touroperatorów z rynków Krajów Zatoki Perskiej. Grupa liczyła 7 osób, które reprezentowały sektor turystyki medycznej, leasure i biznesowy. Gości przyjechali z Dubaju, Kuwejtu i Omanu. W czasie pobytu w Polsce ze strony Polskiej Organiazcji Turystycznej uczestnikami podróży opiekowała się Dorota Zadrożna.

kuwektW dniach 27-29.09.2016 w Polsce przebywała grupa touroperatorów z rynków Krajów Zatoki Perskiej. Grupa liczyła 7 osób, które reprezentowały sektor turystyki medycznej, leasure i biznesowy. Gości przyjechali z Dubaju, Kuwejtu i Omanu. W czasie pobytu w Polsce ze strony Polskiej Organiazcji Turystycznej uczestnikami podróży opiekowała się Dorota Zadrożna.

Podróż została zorganizowana w ramach współpracy z Grupą V4. Polska była ostatnim etapem podróży. Wcześniej goście odwiedzili Czechy, Węgry i Słowację. Część z touroperatorów była Polsce po raz pierwszy i  pracowała już z polskimi firmami turystycznymi wysłając do Polski turystów. Dla wielu jednak osób był to pierwszy kontakt z naszym krajem.

Goście zainteresowani byli pobytami w dużych miastach i organizacją spotkań i konferencji a także turystyką medyczną. Z tego względu odwiedzili m.in. takie obiektu jak Hotel Narvil Comference w Serocku and Spa oraz Eva Park Konstancinie Jeziornej (ze względu na krótki pobyt w Polsce podróż obejmowała tylko Warszawę i okolice).

Goszczącym w Polsce przyjezdnym z Bliskiego Wschodu najbardziej podobał się kosmopolityczny charakter stolicy, wszechobecna zieleń, czystość, przyjaźni i uśmiechnięci ludzi a także wysoki poziom usług i obsługi.

Do góry