en
en

Szkolenia pn. „Lokalny lider ekoturystyki”

270x136_podlasie.jpg

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Fundacja Business to Business oraz FunduszeEuropejskie.eu serdecznie zapraszają przedstawicieli branży turystycznej i okołoturystycznej oraz producentów produktów lokalnych i regionalnych z województwa podlaskiego na szkolenia warsztatowe pt. „Lokalny lider ekoturystyki”.

podlasiePodlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Fundacja Business to Business oraz FunduszeEuropejskie.eu serdecznie zapraszają przedstawicieli branży turystycznej i okołoturystycznej oraz producentów produktów lokalnych i regionalnych z województwa podlaskiego na szkolenia warsztatowe pt. „Lokalny lider ekoturystyki”.

Ekoturystyka jako dział turystyki, w którym najważniejsze role pełnią: turystyka przyrodnicza, turystyka kulinarna, a także dziedzictwo kulturowe jest naturalnym kierunkiem i drogowskazem w rozwoju turystyki Polski Północno-Wschodniej, a w szczególności województwa podlaskiego promującego markę „Podlaskie. Zasilane naturą”.

Podczas szkoleń zostaną szczegółowo omówione zagadnienia związane z tworzeniem, promocją, sprzedażą ofert ekoturystycznych, a także elementy komunikacji, weryfikacji potrzeb i oczekiwań turystów zainteresowanych wypoczynkiem zgodnie ze światowym trendem „slow life”, który z każdym rokiem zdobywa coraz to więcej zwolenników zarówno w Europie, jak i na świecie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona do max. 15 osób na dane szkolenie.  Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: szkolenia@podlaskieit.pl do dnia 24.10.2016r., zgodnie z załączoną kartą zgłoszenia uczestnictwa na szkolenie. Szczegółowych informacji może udzielić Pan Marcin Ulanowski (tel: 504 069 280, e-mail: marcin.ulanowski@podlaskieit.pl).

Więcej  informacji oraz materiały do pobrania znajdują się na stronie Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Do góry