en
en

Spotkanie z przedstawicielami biur podróży i Izby Gospodarczej Górnej Austrii

Felix König 3 cr

6 grudnia w przepięknej Brasserie na zamku w Linzu Zagraniczny Ośrodek POT w Wiedniu zorganizował świąteczno-noworoczne spotkanie z przedstawicielami biur podróży i Izby Gospodarczej Górnej Austrii. W czasie spotkania dokonano podsumowania wydarzeń promujących atrakcje turystyczne Polski w roku 2016 i omówiono plany wspólnej promocji na rok następny.

Felix König 16 grudnia w przepięknej Brasserie na zamku w Linzu Zagraniczny Ośrodek POT w Wiedniu zorganizował świąteczno-noworoczne spotkanie z przedstawicielami biur podróży i Izby Gospodarczej Górnej Austrii. W czasie spotkania dokonano podsumowania wydarzeń promujących atrakcje turystyczne Polski w roku 2016 i omówiono plany wspólnej promocji na rok następny.

Grupa przedstawicieli sekcji biur podróży i przedsiębiorstw autobusowych już czterokrotnie wyjeżdżała na zaproszenie Ośrodka do Polski. Naszym partnerom, którzy zapoznali się osobiście z atrakcjami Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia Włodzimierz Szeląg (na zdjęciu od prawej), dyrektor ZO POT w Wiedniu wręczył specjalne Certyfikaty poświadczające udział w szkoleniach z obszaru turystyki miejskie i kulturowej. Wyróżnione biura (wręczono 12 certyfikatów) zorganizowały w bieżącym roku wyjazd do Polski dla ponad dwóch tysięcy turystów z Austrii.

Na 2017 rok Ośrodek zaplanował wspólny wyjazd studyjny na Mazury, który będzie zorganizowany we współpracy z Warmińsko - Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną. W trakcie spotkania goście wraz z tradycyjnym upominkiem świątecznym otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w Wieczorze Polskim organizowanym w Ambasadzie RP w ramach Kraju Partnerskiego na targach Ferien Messe Wien 2017.

 

Do góry