en
en

Rosyjskie radio Relax o zimowym relaksie w Polsce

270x136_radio_relax_3.jpg

3 października br. rozpoczęła się akcja promocyjna, przygotowana przez Zagraniczny Ośrodek POT w Rosji. W rosyjskim radio RELAX do 16 października będą emitowane spoty pod hasłem "Zima w Polsce". - Będziemy mówić o możliwościach wypoczynku w Polsce i zachęcać do przyjazdu by aktywnie spędzić czas w tym korzystając z oferty welleness i spa - mówi Magdalena Krucz, dyrektor ZOPOt w Rosji.

radio relax 33 października rozpoczęła się akcja promocyjna, przygotowana przez Zagraniczny Ośrodek POT w Rosji. W rosyjskim radio RELAX do 16 października będą emitowane spoty pod hasłem "Zima w Polsce". - Będziemy mówić o możliwościach wypoczynku w Polsce i zachęcać do przyjazdu by aktywnie spędzić czas w tym korzystając z oferty welleness i spa - mówi Magdalena Krucz, dyrektor ZOPOt w Rosji.

Spoty będą emitowane w blokach tematycznych, w których będą prezentowane atrakcje zimowe czterech regionów południowej Polski: Małopolski, Dolnego Śląska, Śląska i Podkarpacia. Każdy z bloków powtarzany będzie kilkakrotnie w ciągu dnia. Ponadto słuchacze mogą wziąć udział w konkursie nt. wiedzy o Polsce i wygrać atrakcyjne pobyty w wybranych hotelach w Polsce.

Radio Relax to rozgłośnia, której średnio miesięcznie słucha ponad 1,6 mln osób w Moskwie i okolicach, Kazaniu i Ufie. Głównym słuchaczami radia są osoby dorosłe w wieku 25 - 45 lat . Ponad 64% to osoby posiadające rodziny, w 63% pracujące na wysokich stanowiskach kierowniczych z ponad przeciętnymi dochodami. Znaczna część słuchaczy podróżuje bardzo chętnie i często, 21% słuchaczy podróżuje min. 2 razy w ciągu półrocza.

 

Do góry