en
en

Rosyjski Ośrodek POT zaprasza Rosjan do studiowania w Polsce

270x136_00rosja_cr.jpg

19 listopada w Kaliningradzie wspólnie z PLL LOT, Zagraniczny Ośrodek POT w Rosji wziął udział w V Międzynarodowym Forum "Studiowanie za granicą". Forum przeznaczone jest dla młodych ludzi, przyszłych studentów, którzy rozważają podjęcie nauki zagranicą.

00rosja cr19 listopada w Kaliningradzie wspólnie z PLL LOT, Zagraniczny Ośrodek POT w Rosji wziął udział w V Międzynarodowym Forum "Studiowanie za granicą". Forum przeznaczone jest dla młodych ludzi, przyszłych studentów, którzy rozważają podjęcie nauki zagranicą.

Była to również okazja do prezentacji atrakcji turystycznych tych miast, w których wyższe uczelnie posiadają ofertę dla cudzoziemców. Zainteresowani otrzymali materiały promocyjne POT, a także informacje dotyczace możliwości podjęcia nauki w Polsce, dzięki ofercie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ( www.go-poland.pl ).

Dodatkowym atutem, przemawiającym za wyborem Polski jako miejsca dalszej nauki, jest otwarcie, już w kwietniu 2017 r., połączenia lotniczego PLL LOT, na trasie Kaliningrad - Warszawa.

Do góry