en
en

Roadshow grupy V4 w Indiach

270x136_indie_roadshow.jpg

30 września – 1 października POT w imieniu Narodowych Organizacji Grupy Wyszehradzkiej zorganizowała w Indiach roadshow „Discover Central Europe”. Spotkania w miastach Mumbaj i New Delhi rozpoczęła prezentacja regionu wyszehradzkiego oraz prezentacje przedstawicieli Narodowych Organizacji Turystycznych Polski, Węgier, Czech i Słowacji.

indie roadshow30 września – 1 października POT w imieniu Narodowych Organizacji Grupy Wyszehradzkiej zorganizowała w Indiach roadshow „Discover Central Europe”. Spotkania w miastach Mumbaj i New Delhi rozpoczęła prezentacja regionu wyszehradzkiego oraz prezentacje przedstawicieli Narodowych Organizacji Turystycznych Polski, Węgier, Czech i Słowacji.

Po zakończeniu części prezentacyjnej odbyły się warsztaty z indyjską branżą turystyczną. W roadshow obok przedstawicieli czterech NTO i touroperatorów z Polski oraz Czech wzięło udział ponad 200 gości z Indii, tj. przedstawicieli lokalnych mediów oraz branży turystycznej - organizatorów turystyki wyjazdowej z Indii.

Tegoroczny roadshow był szóstym z kolei tego typu wydarzeniem organizowanym przez Narodowe Organizację Turystyczne Grupy Wyszehradzkiej w Indiach. W wyniku systematycznie realizowanych spotkań warsztatowych duża część indyjskich biur podrózy deklaruje posiadanie stałych ofert wyjazdowych do regionu Europy Środkowej. W New Delhi spotkanie zaszczycili Ambasadorowie Słowacji i Czech państw Grupy Wyszehradzkiej.

Do góry