en
en

Raport „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2010”

raport Pierwsza na polskim rynku publikacja, podejmująca próbę zdefiniowania wielkości rynku organizacji spotkań i wydarzeń jest już dostępna. Raport ‘Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report 2010’ to pierwszy krok podjęty przez Convention Bureau of Poland POT w celu scharakteryzowania turystyki biznesowej w Polsce.

raportPierwsza na polskim rynku publikacja, podejmująca próbę zdefiniowania wielkości rynku organizacji spotkań i wydarzeń jest już dostępna. Raport ‘Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report 2010’ to pierwszy krok podjęty przez Convention Bureau of Poland POT w celu scharakteryzowania turystyki biznesowej w Polsce.

Współpraca z regionalnymi i miejskimi Convention Bureaux w Polsce oraz Szkołą Główną Handlową doprowadziła do wydania charakterystyki 4000 spotkań i wydarzeń, które odbyły się w 2009 roku w Polsce.

Przemysł spotkań, przynosząc znaczące zyski dla lokalnych kas staje się coraz ważniejszym elementem gry biznesowej, politycznej i gospodarczej. Przygotowany Raport określa faktyczną liczbę spotkań i wydarzeń w poszczególnych miastach objętych działaniem jednostek Convention Bureaux
i jest podstawą do rozpoczęcia zbierania danych i przeprowadzania badań ukazujących turystykę biznesową w pełnym świetle.

 

Zobacz Raport

Wszystkich zainteresowanych drukowaną wersją Raportu prosimy o kontakt: cbp@pot.gov.pl

Do góry