en
en

Przedstawiciele największego austriackiego biura kongresowego w Polsce

270x136_Mondial_krk1_cr.jpg

19-osobowa grupa przedstawicieli największego biura kongresowego w Austrii Mondial GmbH & Co. KG wzięła udział 16-18 grudnia w podróży studyjnej do Polski. Celem wyjazdu zorganizowanego przez Zagraniczny Ośrodek POT w Austrii we współpracy z Convention Bureau Krakow i biurem Symposium było testowanie bazy kongresowej w Krakowie pod kątem organizacji imprez międzynarodowych.

Mondial krk1 cr19-osobowa grupa przedstawicieli największego biura kongresowego w Austrii Mondial GmbH & Co. KG wzięła udział 16-18 grudnia w podróży studyjnej do Polski. Celem wyjazdu zorganizowanego przez Zagraniczny Ośrodek POT w Austrii we współpracy z Convention Bureau Krakow i biurem Symposium było testowanie bazy kongresowej w Krakowie pod kątem organizacji imprez międzynarodowych.

Biuro Mondial jest organizatorem większości międzynarodowych kongresów i sympozjów odbywających się w Austrii. ZO POT w Austrii współpracował przy organizacji tej podróży oraz zaopatrzył uczestników w materiały reklamowe i promocyjne.

Do góry