en
en

Pożegnanie

Z wielkim żalem żegnamy Czesława Jermanowskiego, naszego kolegę i długoletniego współpracownika Polskiej Organizacji Turystycznej, człowieka zasłużonego dla polskiej turystyki. Czesław Jermanowski stworzył podwaliny silnej struktury polskich ośrodków informacji turystycznej za granicą, był twórcą agroturystyki w Polsce a dzięki jego staraniom pozyskano na rozwój turystyki kilkadziesiąt milionów dolarów z Unii Europejskiej. Mimo licznych obowiązków służbowych angażował się w wiele inicjatyw społecznych. Był członkiem Narodowej Rady Kultury, współzałożycielem Klubu Kultury Chłopskiej, założycielem i pierwszym Prezesem Fundacji Kultury Wsi.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 października 2010 r. o godz. 12.30  w kościele parafialnym pw. Św. Jakuba w Ośnie Lubuskim.

 

Z wielkim żalem żegnamy Czesława Jermanowskiego, naszego kolegę i długoletniego współpracownika Polskiej Organizacji Turystycznej, czlowieka zasłużonego dla polskiej turystyki. Czesław Jermanowski stworzył podwaliny silnej struktury polskich ośrodków informacji turystycznej za granicą, był twórcą agroturystyki w Polsce a dzięki jego staraniom pozyskano na rozwój turystyki kilkadziesiąt milionów dolarów na realizacje programów pomocowych Fare i Tourin I i II z Unii Europejskiej.Mimo licznych obowiązków służbowych angażował się w wiele inicjatyw społecznych. Był członkiem Narodowej Rady Kultury, współzałożycielem Klubu Kultury Chłopskiej, założycielem i pierwszym Prezesem Fundacji Kultury Wsi.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 października 2010 r. o godz. 12.30  w kościele parafialnym pw. Św. Jakuba w Ośnie Lubuskim.

Do góry