en
en

Polska oferta turystyczna na targach SITE w Shenzhen

270x136_0-SITM_Shenzhen_5202.jpg

W Shenzhen rozpoczęły się dziś targi turystyczne Shenzhen International Tourism Expo 2016 (SITE), najważniejsze spotkanie branży turystycznej prowincji Guangdong. W targach bierze udział 400 wystawców, w tym grupa polskich firm na stoisku Polski, przygotowanym przez ZOPOT w Pekinie we współpracy z Konsulatem Generalnym RP w Kantonie.

W Shenzhen rozpoczęły się dziś targi turystyczne Shenzhen International Tourism Expo 2016 (SITE), najważniejsze spotkanie branży turystycznej prowincji Guangdong. W targach bierze udział 400 wystawców, w tym grupa polskich firm na stoisku Polski, przygotowanym przez ZOPOT w Pekinie we współpracy z Konsulatem Generalnym RP w Kantonie. Gośćmi stoiska ZOPOT są organizatorzy podróży CT Poland i AMBERROUTE oraz Hotel Pekin z Władysławowa i Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich, prezentujące chińskim touroperatorom ofertę polskich szkół żeglarskich.

Dodatkowym polskim akcentem targów było wystąpienie dyrektora ZOPOT w Pekinie podczas uroczystości otwarcia SITE 2016. Targi potrwają do 4 grudnia.

                             0 SITM Shenzhen 5202    SITM Shenzhen 5241   SITM Shenzhen 5225 cr

Do góry