en
en

Oferta konsorcjów przy POT w Nadarzynie

270x136_Nadarzyn.jpg

14-16 października 2016 roku. World Travel Show w Nadarzynie koło Warszawy okazało się miejscem spotkań miłośników podróży dalekich i bliskich. Była to też możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w turystyce, ciekawymi miejscami oraz okazja do spotkania ze znanymi podróżnikami.

Nadarzyn14-16 października 2016 roku. World Travel Show w Nadarzynie koło Warszawy okazało się miejscem spotkań miłośników podróży dalekich i bliskich. Była to też możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w turystyce, ciekawymi miejscami oraz okazja do spotkania ze znanymi podróżnikami.

Na tych Międzynarodowych Targach Turystycznych zorganizowane zostało również stoisko promocyjne z ofertą produktową członków Konsorcjum turystyki wiejskiej „Odpoczywaj na wsi”, Konsorcjum „Polskie Szlaki Kulinarne” oraz Konsorcjum „Zdrowie i uroda”, które cieszyło się dużą frekwencją wśród odwiedzających targi.

Na odwiedzających czekało wiele atrakcji m.in. spotkania z osobami odpowiadającymi za najciekawsze szlaki kulinarne „Śląskie smaki” , można było również porozmawiać z przedstawicielami Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej czyli organizacji patronującej lokalnym i regionalnym organizacjom stowarzyszającym obiekty turystyki wiejskiej gdzie można było zapoznać się z ich bogatą ofertą. Osoby szukające odpoczynku i relaksu na zbliżające się jesienne dni oraz chcący zadbać o swoje zdrowie mieli okazję zaznajomić się z ofertą Provita Wellness Hotel.

Do góry