en
en

NOWY PROJEKT POLSKICH STOISK NARODOWYCH REALIZOWANYCH NA WYBRANYCH IMPREZACH TARGOWYCH

c02_FRok 2011 będzie dla Polskiej Organizacji Turystycznej i jej partnerów niezwykle istotny. W marcu, podczas targów ITB’2011 w Berlinie, Polska będzie Krajem Partnerskim. Tytuł ten wiąże się z ogromnym prestiżem, ale jednocześnie z dużą odpowiedzialnością. Przygotowując się do tego niezwykłego wydarzenia Polska Organizacja Turystyczna wprowadza nowy projekt Polskiego Stoiska Narodowego, który odpowiada najwyższym standardom europejskim.

 

c02_FRok 2011 będzie dla Polskiej Organizacji Turystycznej i jej partnerów niezwykle istotny. W marcu, podczas targów ITB’2011 w Berlinie, Polska będzie Krajem Partnerskim. Tytuł ten wiąże się z ogromnym prestiżem, ale jednocześnie z dużą odpowiedzialnością. Przygotowując się do tego niezwykłego wydarzenia Polska Organizacja Turystyczna wprowadza nowy projekt Polskiego Stoiska Narodowego, który odpowiada najwyższym standardom europejskim.Projekt, poza nowymi stoiskami dla regionów i branży turystycznej, przewiduje m.in. strefę do organizacji interaktywnych gier i zabaw związanych z EURO 2012, a także duża scenę na występy artystyczne. W aranżacji wykorzystano nowy branding i slogan POT.

c01_FPolskie wystąpienie na targach turystycznych ITB’2011 realizowane będzie w ramach projektu Promujmy Polskę Razem, który umożliwia zaproszenie do nieodpłatnego udziału wszystkie regiony Polski. Regionalne Organizacje Turystyczne otrzymają do swojej dyspozycji zabudowane stoiska regionalne o powierzchni 30 m2.

Na stoisku polskim nie zabraknie również bogatej reprezentacji branży turystycznej, która ma możliwość zakupu stoisk branżowych o powierzchni 4 m2 . Poniżej prezentujemy wybrane wizualizacje Polskiego Stoiska Narodowego na targach ITB’2011.

Do góry