en
en

Mazury Cud Natury

Elbieta_Wsowicz-Zaborek

22 lutego odbyła się w Polskiej Agencji Prasowej konferencja z udziałem Jeana Paula de la Fuente, dyrektora Fundacji New7Wonders. "To szansa nie tylko dla Wielkich Jezior Mazurskich, które zakwalifikowały się do finału. Chcielibyśmy zdyskontować sukces Jezior Mazurskich dla całego naszego kraju" - mówi Elżbieta Wąsowicz-Zaborek, Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

PAP122 lutego odbyła się w Polskiej Agencji Prasowej konferencja z udziałem Jeana Paula de la Fuente, dyrektora Fundacji New7Wonders. "To szansa nie tylko dla Wielkich Jezior Mazurskich, które zakwalifikowały się do finału. Chcielibyśmy zdyskontować sukces Jezior Mazurskich dla całego naszego kraju" - mówi Elżbieta Wąsowicz-Zaborek, Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

fot. od prawej: Elżbieta Wąsowicz-Zaborek - Wiceprezes POT, Maria Napiórkowska - Dyrektor Departamentu Turystyki w MSiT, Jean Paul de la Fuente-  Dyrektor "New7Wonders", Radosław Zawadzki - Kierownik Biura Koordynacji Promocji i Komunikacji Społecznej UM Olsztyn, Rafał Kiewisz - Biuro Koordynacji Promocji i Komunikacji Społecznej UM Olsztyn

W konferencji wzięli udział także przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, którzy przedstawili zarówno działania zrealizowane przed finałem jak i przedsięwzięcia zaplanowane na najblizszy rok. Ogłoszenie wyników odbędzie się 11 listopada 2011 roku. To będzie pracowity czas dla nas- mówi Rafał Kiewisz z Biura Koordynacji Promocji o Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Olsztyn. Do skutecznej promocji Jezior Mazurskich będzie potrzebna ścisła współpraca z wieloma podmiotami - dodaje Kiewisz.

Zaangażowanie w promocję polskiego kandydata w Konkursie na 7 Nowych Cudów Natury zadeklarowało Ministerswto Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna, które zorganizowały w czasie półfinału między innymi Ogólnopolski Dzień Głosowania, kiedy swoje głosy oddali artyści, sportowcy i politycy.

Dyrektor_New7WondersW czasie spotkania dyrektor Jean Paul de la Fuente podkreślił jak ważne jest to, że Mazury  znalazły się w gronie 27 wybranych destynacji. To już jest wielki sukces, bo zgłoszonych było 261 kandydatur z całego świata.

fot. Jean Paul de la Fuente, Dyrektor "New7Wonders"

 

 

 

 

Do góry