en
en

Kraków i Warszawa dla francuskich organizatorów spotkań

wizyta_Fr_0W dniach 10 – 13 maja 2011 roku Convention Bureau of Poland wraz z lokalnym wsparciem Kraków Convention Bureau i Warsaw Convention Bureau zorganizowało wizytę studyjną dla francuskich organizatorów spotkań i wydarzeń biznesowych, reprezentujacych Agency Partners oraz Natno Event Specialists.

 

Zgodnie z oczekiwaniami naszych gości w programie wizyty znalazły się nietypowe obiekty z Krakowa i Warszawy, w których możliwe jest zorganizowanie spotkań dla dużych grup jak i kameralnych dla VIP.

Podczas pierwszego dnia wizyty zaprezentowane zostały możliwości konferencyjne Krakowa, jak również krakowskie atrakcje i zabytkami. Wśród nietypowych obiektów zwizytowane zostały: Barka Arlina (pierwsze w Polsce Centrum Konferencyjne na wodzie) oraz Pałac Biskupa Erazma Ciołka. Drugi dzień zarezerwowany był na wizytę w Kopalni Soli  Wieliczka oraz transfer do Warszawy.

W Warszawie zaprezentowane zostały obiekty hotelarskie (Mamaison Hotel Le Regina i Hilton Hotel & Conference Centre)oraz nietypowe obiekty konferencyjne: Arkady Kubickiego w Zamku Królewskim, Centrum Nauki Kopernik, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, Centralny Basen Artystyczny i Opera Narodowa. Dzień zakończył się wizytacją Warszawskiego Centrum
Targowo-Konferencyjnego EXPO XXI.

Ostatniego dnia Goście mieli możliwość zwiedzenia Warszawy w towarzystwie profesjonalnego przewodnika.

Wszystkie wizytowane miejsca spotkały się z dużym uznaniem naszych gości oraz potwierdziły polskie warunki do organizacji spotkań: „Znamy teraz wszystkie możliwości i opcje oferowane przez Kraków i Warszawę – i to jest dla nas najważniejsze” – powiedziała Marie Laure Bach (Agency Partners).

wizyta_Fr_1 wizyta_Fr_2 wizyta_Fr_3

wizyta_Fr_4 wizyta_Fr_5 wizyta_Fr_6

wizyta_Fr_7 wizyta_Fr_8 wizyta_Fr_9

Do góry