en
en

Konferencja WOCCU w Polsce?

Aneta Książek (Convention Bureau of Poland), Sue Sabatke (World Council of Credit Unions, USA), Dorota Wawryn (DMC Asekuracja), Anna Górska i Marta Wiśniewska (Gdańsk CB)W dniach11-15 maja br. w Gdańsku odbyła się wizyta studyjna przedstawicielki World Council of Credit Unions, pani Sue Sabatke.  Była to już 2 wizyta Pani Sue w Gdańsku (pierwsza odbyła się 2 lata temu) podczas której potwierdziła możliwości recepcyjne Gdańska i regionu pod organizację World Credit Union Conference w lipcu 2012 roku. Do tej pory konferencja WOCCU odbyła się we Włoszech, Irlandii, Kanadzie, Hong Kongu, Hiszpanii i USA. W konferencji uczesticzyło od 1200 do 2500 osób.

Aneta Książek (Convention Bureau of Poland), Sue Sabatke (World Council of Credit Unions, USA), Dorota Wawryn (DMC Asekuracja), Anna Górska i Marta Wiśniewska (Gdańsk CB)W dniach11-15 maja br. w Gdańsku odbyła się wizyta studyjna przedstawicielki World Council of Credit Unions, pani Sue Sabatke.  Była to już 2 wizyta Pani Sue w Gdańsku (pierwsza odbyła się 2 lata temu) podczas której potwierdziła możliwości recepcyjne Gdańska i regionu pod organizację World Credit Union Conference w lipcu 2012 roku.
Podczas wizyty Pani Sue zwiedziła hotele w Gdańsku i Sopocie oraz spotkała się z przedstawicielką Hali Gdańsk-Sopot. Miała również możliwość zwiedzić Stocznię Gdańską, Filharmonię Bałtycką oraz Zamek w Malborku.

Kordynatorem całej wizyty było Gdańsk Convention Bureau, natomiast Convention Bureau of Poland zaprosiło gościa na uroczystą kolację, która odbyła się w dn. 12 maja w Restauracji Brovarnia, podkreślając tym samym wsparcie dla pozyskania tej konferencji przez Gdańsk.
Do tej pory konferencja WOCCU odbyła się we Włoszech, Irlandii, Kanadzie, Hong Kongu, Hiszpanii i USA. W konferencji uczesticzyło od 1200 do 2500 osób.

Konkurentami Gdanska są Sztokholm i Wiedeń. Decyzja o przyznaniu konferencji Gdańskowi zostanie podjęta przez zarząd World Council of Credit Unions w lipcu tego roku.
---
Na zdjęciu: Aneta Książek (Convention Bureau of Poland), Sue Sabatke (World Council of Credit Unions, USA), Dorota Wawryn (DMC Asekuracja), Anna Górska i Marta Wiśniewska (Gdańsk CB)

Do góry