en
en

Kapituła wybrała najlepsze produkty turystyczne 2016

270x136_1kapituła2016.jpg

17 lutego podczas Targów Tour Salon w Poznaniu poznamy lauretaów tegorocznego konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy produkt Turystyczny.

1kapituła201617 lutego podczas Targów Tour Salon w Poznaniu poznamy lauretaów tegorocznego konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy produkt Turystyczny.

10 certyfikatów zostanie przyznanych zgłoszonym przez regionalne organizacje turystyczne i wybranym w głosowaniu przez Kapitułę Konkursu, która obradowała 15 grudnia. Trzy produkty, które nie znalazły się w dziesiątce najlepszych a zyskały uznanie Kapituły otrzymały wyróżnienia. Z dziewięciu nominowanych do Złotego Certyfikatu Kapituła, również w drodze głosowania, Kapituła wyłoniła zwycięzcę, kórego poznamy w lutym.

Wśród nominowanych do Złotego Certyfikatu znalazły się następujace produkty: Bolesławieckie Święto Ceramiki, Dni Twierdzy Nysa, Jarmark Jagielloński, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Kanał Augustowski - Szlak Papieski, Jarmark Św. Dominika, Żywe Muzeum Piernika, INDUSTRIADA - Święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

 

 

 

Do góry