en
en

III Seminarium Turystyki Biznesowej pt. ECO MICE. EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA W PRZEMYŚLE SPOTKAŃ w Poznaniu

16.10.2008 odbędzie się podczas targów TOUR SALON’08 III Seminarium Turystyki Biznesowej pt. ECO MICE. EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA W PRZEMYŚLE SPOTKAŃ w Poznaniu. Organizatorami są: Poznań Convention Bureau, POT i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W ramach postępującej globalizacji, ekologia wkroczyła również do sektora MICE. Coraz częściej organizatorzy wydarzeń zauważają konieczność wprowadzania do przemysłu spotkań elementów polityki proekologicznej oraz podkreślają potrzebę dbałości o środowisko naturalne.

III Seminarium Turystyki Biznesowej poświęcone będzie właśnie zagadnieniom „zielonych” możliwości w branży MICE. Prelegentami będą specjaliści, od lat zajmujący się kwestią ekologii w przemyśle spotkań:

  • Dale Hudson (IMEX project manager),
  • Fiona Pelham (dyrektor Organise This),
  • Graham Keene (współtwórca i prezes WorldEvents)
  • Monika Krusiewicz (właścicielka PRimavera PR&Events )

W prezentacjach odpowiedzą między innymi na pytania: czy równowaga środowiskowa jest istotna dla branży spotkań, jak zorganizować event zgodnie z proekologicznymi zachowaniami i społeczną odpowiedzialnością biznesu, a także jakie korzyści przynosi wprowadzanie ekologicznych rozwiązań do branży turystyki biznesowej.

Seminarium odbędzie się dnia 16 października 2008 (czwartek), w godzinach 12:00-17:00, w Sali Zielonej w Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich. Prezentacje i materiały będą w języku angielskim, zapewnione zostanie również tłumaczenie symultaniczne.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Całość seminarium koordynuje Poznań Convention Bureau.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem strony www.tour-salon.pl


Do pobrania (plik w formacie pdf - 68 KB): program III Seminarium Turystyki Biznesowej.

Do góry