en
en
Kontakt

Grand Prix Tourism dla spotu ”Polska. Feel Invited” na VII FilmAT – „Film, Art & Tourism Festival”

 

Wykonany na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej krótki spot ”Polska. Feel Invited” zdobył statuetkę Grand Prix Tourism w VII FilmAT – „Film, Art & Tourism Festival”. Spot prezentujący Polskę i Polaków ma charakter sympatycznej, radosnej, a zarazem bardzo profesjonalnie wykonanej formy filmowego zaproszenia do naszego kraju.

Siódmy FilmAT – „Film, Art & Tourism Festival” odbył się w dniach 17-18 maja w Warszawie pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Film, Art & Tourism Festival, wraz z trzynastoma festiwalami rozrzuconymi po całym świecie, zrzeszony jest w International Committee of Tourism Film Festivals CIFFT w Wiedniu. W tym roku miał zaszczyt gościć nie tylko nagrodzonych twórców z różnych krajów, ale także dyrektora tej organizacji Alexandra Kammela i przedstawicieli bratnich festiwali. Siódmą edycję festiwalu poprowadziła jego dyrektor Ewa Kotus.

Do Festiwalowego Sekretariatu wpłynęły 182 filmy z całego świata, z czego jury, któremu przewodniczył mistrz kina Zbigniew Żmudzki, przyznało szesnaście statuetek.

Spot Polskiej Organizacji Turystycznej zyskał uznanie nie tylko jury konkursowego, ale także wszystkich zaproszonych na galę gości.

Także odbiorcy kanału YouTube – wyrażają na jego temat bardzo pochlebne recenzje. W Internecie spot obejrzało ponad 660 000 odbiorców. Spot emitowany był w telewizjach ogólnokrajowych na rynkach: niemieckim, brytyjskim i francuskim. Obecnie emitowany na łamach telewizji EUROSPORT

Do góry