en
en

Gala z udziałem austriackiej branży turystycznej

270x136_1z_dyrekcją_targów.jpg

Gala Abend to najważniejsza doroczna impreza organizowana przez Corps Touristique dla austriackiej branży turystycznej. 21 listopada w przepięknym, wiedeńskim, Palace Ferstel spotkało się 290 przedstawicieli mediów i branży turystycznej Austrii. 19 Narodowych Organizacji Turystycznych, w tym Zagraniczny Ośrodek POT, zaprezentowało zaproszonym gościom swoje osiągnięcia z 2016 roku i plany na rok 2017.

1z dyrekcją targówGala Abend to najważniejsza doroczna impreza organizowana przez Corps Touristique dla austriackiej branży turystycznej. 21 listopada w przepięknym, wiedeńskim, Palace Ferstel spotkało się 290 przedstawicieli mediów i branży turystycznej Austrii. 19 Narodowych Organizacji Turystycznych, w tym Zagraniczny Ośrodek POT, zaprezentowało zaproszonym gościom swoje osiągnięcia z 2016 roku i plany na rok 2017. (na zdjęciu pierwszy o lewej Włodzimierz Szeląg, dyrektor ZOPOT)

W czasie spotkania Corps Touristique Austria wręczył wyróżnienia w 5 kategoriach: największy dorobek, najlepsze biuro turystyczne, media, oraz firma wprowadzająca nowe technologie do promocji turystyki. Impreza cieszy się już od lat bardzo dużym zainteresowaniem będąc platformą networking-ową austriackiej branży turystycznej. ZO POT Wiedeń przekazał zebranym informacje na temat naszego zaangażowania w Kraj Partnerski na Ferien Messe Wien. Włodzimierz Szeląg, dyrektor Ośrodka, będący członkiem Zarządu Corps Touristique był jednym z wręczających nagrody dla laureatów.

Do góry