en
en

15-17 kwietnia autokar zawitał w Gdańsku

IMG_0396W miniony weekend 15-17 kwietnia 2011 r. Polska Organizacja Turystyczna już po raz trzeci przeprowadziła akcję promocyjną z wykorzystaniem autokaru. Tym razem Polska Organizacja Turystyczna zawitała do pięknego miasta jakim jest Gdańsk. W piątek, pierwszego dnia tradycyjnie autokar staną w centrum miasta, dokładnie na Targu Węglowym, gdzie Gdańszczanie mieli możliwość zapoznania się z turystycznymi atrakcjami Polski.

Drugiego i trzeciego dnia autokar przedstawiał turystyczną ofertę Polski na terenach targowych. Dzięki temu IMG_0418osoby odwiedzające to wydarzenie, mogły pozyskać interesujące materiały promocyjne, jak broszury z najciekawszymi miejscami kraju, mapy poszczególnych regionów a także certyfikowane przez Polska Organizację Turystyczną produkty turystyczne. W autokarze istniała możliwość obejrzenia filmów promocyjnych o atrakcjach turystycznych Polski oraz możliwość wzięcia udziału w konkursach.

Zapraszamy serdecznie, ponieważ już niedługo w dniach 7-8.05.2011, akcja będzie kontynuowana w Szczecinie z okazji Targów Market Tour , Piknik Nad Odrą.

 

Do góry